Концерн Поділля
Люкс для іноземців
Захоплююча комедія про курйози сімейного життя від метрів української сцени БОГДАНА БЕНЮКА, НАТАЛІЇ СУМСЬКОЇ і АНАТОЛІЯ ХОСТІКОЄВА!
20 травня о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського улюблені народні артисти України презентують нам «ЛЮКС ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ»!

Вінничани опиняться у часі, коли ще не було мобільних телефонів, а телебачення не заполонило наші душі. За вікном лунали улюблені мелодії золотого віку музики, а європейці багато подорожували й потрапляли в незвичайні ситуації…

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!
Вартість – від 230 до 450 гривень.
* Купуйте квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua.
* Запитуйте у касах Вінницького театру імені Садовського, Будинку офіцерів, Вінницької Вежі, «Магігранду» (2 поверх) і «Універмагу».
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Крім хвацько закрученого сюжету та безлічі смішних і курйозних сцен, вінничан чекає чимало ексклюзивних сюрпризів:
• Незрівнянна Наталія Сумська доведе, що вона не тільки геніальна акторка, а й оперна співачка – заспіває німецькою!
Богдан Бенюк у шотландському кілті заграє на сопілці-волинці!
Анатолий Хостикоев постане у абсолютно неочікуваному образі!
• А насамкінець прозвучить легендарна українська «Черемшина» на саксофоні у живому виконанні! знаного майстра ролей другого плану ВАСИЛЯ МАЗУРА!

Як відомо, хвилина сміху додає 5 хвилин життя, отже ті, кому пощастить подивитися «ЛЮКС ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ», матимуть у своєму життєвому запасі незабутні додаткові години!

Переглядів: 171
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр