Опера-містерія "Алєко"
«Алеко». Опера-містерія. До 220-річчя від дня народження О.С.Пушкіна за оперою С.Рахманінова. За участю солістів Одеської та Вінницької філармоній, оркестрантів, Леонтович-капели та балету Вінницької філармонії.
Виконання опери С. Рахманінова «Алеко» - завжди яскрава, неординарна подія. Концерт приурочено до 220-річчя від Дня народження А. С. Пушкіна, чия поема «Цигани» стала основою для лібрето. У центрі сюжету - «любовний трикутник», тема актуальна, провокаційна в усі часи та епохи. Дивовижне поєднання слова і музики жваво залучає слухачів в захоплююче оповідання, наповнене пристрастю, емоціями, переживаннями. У фіналі дійства зіштовхуються знайомі і зрозумілі кожному почуття: любов, потяг до свободи, розчарування, крах надій, гіркота зради, біль. По-різному можна реагувати на розв'язку сюжету, але історія неодмінно змусить співпереживати кожному герою!
У концертному виконанні опери «Алеко» неодмінно прозвучать уривки поеми, що не увійшли в лібрето. Художнє слово, авторства геніального поета, моментально перенесе в дивовижну атмосферу, повну протиріч, фатальних пристрастей, звичайних людських бажань і первісного запалу.
Поспішайте побачити і почути красиву, поетичну та емоційну історію про кохання!

УВАГА!!! У вас є унікальна можливість придбати МУЛЬТИКВИТОК — абонемент одразу на 4 концерти проекту "OPERA PROJECT" за супервигідною ціною — всього 320грн

Вартість разових квитків — 100-120 грн.

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням — https://vinnitsa.karabas.com/opera-misteriya-aleko

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70

Партнер проекту "OPERA PROJECT" — товариство «МАЙСТЕР МЕРЕЖА».

Переглядів: 2021
Поширень: 0