Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER

19 жовтня у Вінниці буде представлена найпопулярніша моновистава Бродвею!

Талановито, щиро, надзвичайно влучно та до сліз дотепно! Це суцільний сплеск позитивних емоцій! Готуйтесь до двох годин захвату і поринання у чоловічу реальність! Кохання, ревнощі, право на владу у родині, відношення до друзів і світу – теми, які підіймаються у виставі, близькі всім без винятку!
Під час перегляду кожен глядач отримає море задоволення!

Більше того - чимало чоловіків впізнають себе, а жінки - своїх суджених!  Всі, хто бачив цей сучасний, розривний і мегавеселий шедевр, вам підтвердять: «Варто йти!»

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» - це найпопулярніша моновистава Бродвею, світовий хіт-рекордсмен і суцільний сплеск безмежного позитиву!

Тож готуйтеся сміятися досхочу і отримувати найкращі, найпозитивніші емоції!

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний ОЛЕКСІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ, який всього за мить стане вашим другом і однодумцем, озвучивши все, про що ми дружно думали/переживали, але досі мовчали!

Виставу «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів'є - Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п'єси - американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім'я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі - Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П'єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Перша україномовна версія «Про що мовчать чоловіки» з’явилась у березні 2018 року завдяки латвійському режисеру Давісу Колбергсу.

Не пропустіть показ світового хіта у Вінниці! 


Переглядів: 1902
Поширень: 1