За минулий місяць продажі автомобілів в Україні зросли до 28,5 тисяч одиниць, що на 25% більше, ніж в аналогічний період минулого року, повідомили в асоціації "Укравтопромі".

Найбільший приріст у 40% зафіксований на ринку комерційних автомобілів. У червні було зареєстровано 8,5 тис. одиниць. Ринок легковиків виріс на 20% по відношенню до червня 2011 року. За місяць було придбано 19,7 тис. авто. Продажі автобусів впали на 1% і склали 351 одиниць.

Варто відзначити, що протягом першого півріччя, всі категорії авторинку демонструють значне зростання порівняно з попереднім роком.

В результаті, кількість первинних реєстрацій автотранспортних засобів за підсумками першого півріччя збільшилася на 31%, досягнувши позначки 163,6 тис. автомобілів і автобусів.

Ринок легкових автомобілів, за перші шість місяців збільшився на 23%, продажі комерційних автомобілів зросли на 55%, а автобусів на 26%.

Нагадаємо, в червні лідером продажів в легковому сегменті залишалась корейська марка Hyundai з зареєстрованим обсягом продажів - 1,8 тис. авто. На друге місце вийшов японський бренд Toyota, який до цього обіймав 6 позицію. Кількість первинних реєстрацій цього бренду в червні склало більше 1,6 тис. авто.

Третє місце зберіг за собою український бренд - ЗАЗ з результатом 1,6 тис. авто. Четверта сходинка рейтингу дісталася російській марці ВАЗ. Кількість первинних реєстрацій нових автомобілів марки ВАЗ у звітному місяці склала 1,5 тис. од. Замикає ТОП-5 червневого рейтингу нових легкових авто - Volkswagen з показником 1,4 тис. автомобілів.Переглядів: 3395
Поширень: 0