Планується, що проект нової дорожньої "грамоти" буде внесений на розгляд в уряд не раніше 2-го півріччя 2011 року.

Багато автомобілістів помилково вважають, що з 1 січня поточного року в Україні введено в дію нові правила дорожнього руху. Хоча насправді у нас діє та ж редакція Правил, що й останні 9 років (була введена з 2002 року), а нова - поки знаходиться на стадії розробки.

На сьогоднішній день до Департаменту надійшло близько 1 тис пропозицій щодо змін до Правил. Про це нам повідомив начальник Департаменту ДАІ МВС України генерал-майор міліції Валерій Лозовий.
Протягом 1-го півріччя вони будуть оброблені експертами, фахівцями МВС і виставлені на громадське обговорення на офіційному сайті ДАІ. Робота над новою редакцією ведеться постійно.

Як заявив Лозовій, з 1 тис пропозицій в ПДР буде внесено близько 30 змін. Говорити про конкретні зміни поки ще рано, разом з тим, з незвичайних пропозицій можна розповісти про використання ближнього світла фар при русі по автодорогах з 1 листопада по 31 березня.

Ще одне цікаве нововведення - обов\'язкове застосування шин, які відповідають сезону (зимових і літніх). Але, як запевнили в ДАІ, все це все ще буде обговорюватися.


Переглядів: 4450
Поширень: 0