У процесі пошуків різноманітних варіантів також мало приємного, адже необхідно виділити немало часу, аби прозондувати, які навчальні заклади області існують, і що вони пропонують. Щоб полегшити це завдання батькам та їхнім дітям, Жіночий клуб «Жемчужина» 2 – 3 березня 2013 року влаштовує щорічну виставку пропозицій «Майбутній студент». Тут абітурієнти матимуть можливість всього лише за один день отримати всю необхідну інформацію про умови вступу, перелік спеціальностей, навчання та проживання у середніх спеціальних та вищих закладах освіти Вінницької області. Це унікальна можливість витратити мінімум часу та отримати максимум корисної інформації!

Вперше цього року виставка «Майбутній студент» відбудеться у ТРЦ «Мегамолл». Подарунком від організаторів для усіх учасників заходу (абітурієнтів) стануть скидки на каток та боулінг у торговельно-розважальному центрі. Тому витрачений час ви проведете не лише з користю, але й з хорошим настроєм!

Отже, 2 -3 березня 2013 г. с 10.00 до 16.00 в м. Вінниця в ТРЦ «Мегамолл», м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17 відбудеться щорічна Виставка навчальних закладів м. Вінниці та Вінницької області «Майбутній студент 2013», у якій приймуть участь понад 45 навчальних закладів (академій, університетів, коледжів, ліцеїв, професійних училищ, шкіл іноземних мов).

На виставці викладачі-педагоги будуть надавати інформацію про умови вступу та навчання в учбових закладах, допомагати у виборі професії, відповідати на питання абітурієнтів та презентувати свій навчальний заклад.

Метою виставки є:

  • Сприяти підвищенню рівня культури та освіти населення.
  •  Надати можливість усім майбутнім студентам відвідати, та отримати інформацію від 45 навчальних закладів одночасно.
  • Допомогти навчальним закладам якісно провести профорієнтаційну роботу, та набрати необхідну кількість студентів.
  • Допомогти школярам та студентам визначитись з вибором професії.
  • Запропонувати актуальні послуги, які потрібні для студентів для навчання.
  • Створити інформаційну платформу для встановлення контакту з учасниками та відвідувачами заходу.

Виставка «Майбутній студент» надає можливість отримати цікаву та корисну інформацію для школярів, студентів та їх батьків. Це унікальна можливість відвідати понад 45 навчальних закладів одночасно!

У цей період у абітурієнтів є потреби: визначитись з вибором майбутньої професії, отримати інформацію щодо умов вступу, а також заощадити час при виборі навчального закладу. Особливо гостро стоїть ця проблема для дітей сільських та районних шкіл, які не мають можливості відвідати багато навчальних закладів, та зробити порівняльні висновки.

Ми пропонуємо провести виставку-презентацію «Майбутній студент» на початку навчального року та до початку роботи приймальних комісій. Заощадити час абітурієнтів при виборі послуг необхідних для студентів. Особливу увагу ми приділяємо дітям сільських шкіл та районних центрів, для яких ця виставка стане чи не єдиною можливістю відвідати понад 45 навчальних закладів одночасно.

Виставка буде відбуватися в приміщенні ТРЦ «Мегамолл» протягом двох вихідних днів, що безперечно є великою перевагою для гостей з районних центрів та сіл, а також для місцевих жителів.

Ці переваги дозволять запросити на захід понад 5 тис гостей з м. Вінниці та Вінницької області та задовольнити потреби і абітурієнтів, і навчальних закладів.

Прийди та обери собі професію!Переглядів: 7095
Поширень: 0