ПриватБанк продовжує активний розвиток мережі відділень самообслуговування, що працюють 7 днів на тиждень і 24 години на добу.

ПриватБанк

З травня у Вінниці працює вже друге банківське "відділення майбутнього" та п\'яте по рахунку в межах області, в якому клієнтів ПриватБанку обслуговують не звичні банківські працівники, а банкомати і термінали самообслуговування.

У новому відділенні клієнт не побачить жодного банківського працівника, але при цьому зможе швидко вирішити всі свої банківські питання.

"Тут як у футуристичних фільмах - немає каси і співробітників, але можна сплатити будь-який рахунок, поповнити депозит, відправити переказ пластиковою карткою або готівкою через банкомат і термінал самообслуговування, - говорить керівник відділення по вул. Пирогова Марина Радудік. - У такому банку можна і вдень і вночі швидко отримати гроші з депозиту або отримати переказ, в тому числі з-за кордону, зарахувавши його на карту і зняти при необхідності готівку в банкоматі ".

Як зазначили в банку, користуватися послугами таких відділень зможуть тільки клієнти ПриватБанку - пропуском у відділення самообслуговування стане пластикова карта. Вони працюють без вихідних та перерв, а отримати всі банківські послуги тут можна за допомогою терміналу самообслуговування і банкомату. Як відзначають у банку, управління такими банківськими роботами зрозуміло і доступно будь-якому клієнту. А для тих, хто буде вперше користуватися системою самообслуговування, у відділеннях є зручні покрокові інструкції з оплати послуг за допомогою терміналів або отримання переказу на карту.

Відділення відкриті за адресами:

  • м. Вінниця, вул. Пирогова, 29
  • м. Вінниця, вул. Пирогова, зупинка «Ринок Урожай»
  • смт. Тростянець, вул. Мічуріна, 3
  • м. Ладижин, вул. Процишина, 10а
  • м. Калинівка, вул. Леніна, 42в

Прес-служба ПриватБанку повідомляє, що до кінця травня в різних регіонах країни вже працює більше сотні "відділень майбутнього" - цілодобових банківських офісів самообслуговування.Переглядів: 6254
Поширень: 0