Вінниця – Летичів – Меджибіж – Старокостянтинів – Самчики

Маршрут туру:
Збір групи в о 6.45 біля готелю «Південний Буг», виїзд – о 7.00.
8.30 – прибуття до Летичева;

У цьому містечку заходяться залишки старовинного Летичівського замку, збудованого 1598 р. Поряд з фортецею – старовинний католицький монастир-санктуарій Матері Божої Летичівської, де зберігається чудотворна ікона Богородиці, що понад 400 років є святинею як для католиків, так і для православних. Також у Летичеві 1835 р. був похований легендарний «подільський Робін Гуд», народний месник Устим Кармелюк, пам’ятник якому знаходиться неподалік.

Летичев

10.00 – прибуття до Меджибожа;

Саме в цій мальовничій місцині «межи Бугами» розташована могутня твердиня Східного Поділля – Меджибіжська фортеця, яку місцеві називають «білим лебедем». Постала вона в 1540 р., як палацова резиденція коронного гетьмана Миколая Сенявського. У стінах замку функціонує краєзнавчий музей та один з навідоміших в Україні музей Голодомору, а на подвір’ї розташована військова техніка і діюча оборонна замкова церква.

Неподалік від фортеці є мальовничі руїни Тринітарського костелу та старовинне єврейське кладовище XVIII ст., у центрі якого – могила засновника хасидизму, єврейського праведника Баал Шем Тови.

Меджибіж

12.00 – 13.00 – обід;

14:00 - прибуття до м. Старокостянтинів;

У цьому місті Ви зможете побачити замок-резиденцію старовинного українського князівського роду Острозьких, середньовічну замкову Троїцьку церкву, оборонну міську вежу XVI ст., костел святого Івана Хрестителя, фрагмент млину 1905 р. та міський краєзнавчий музей

м. Старокостянтинів

16:00 – візит до музею-садиби «Самчики»;

Палацово-парковий ансамбль «Самчики» належить до найбільш збережених маєтків Правобережної України. Недарма ця перлина стилю була номінантом від Хмельниччини у Всеукраїнському конкурсі «Сім чудес України»! Засновником цього архітектурного дива був гайсинський староста, полковник Петро Чечель, який і розбудував тут свою резиденцію у 1791 році. Найбільше відвідувачів вражають атмосферні інтер’єри Японської кімнати, Бального та Червоного залів.

Самчики

18:00 – Виїзд із Самчиків;

21.30 – прибуття у Вінницю (орієнтовне);

Вартість туру: 190 грн.

У вартість включено: проїзд, екскурсійне обслуговування, страхування, супровід представником фірми.

Екскурсовод туру: історик, керівник спільноти «Історія Вінниці» Олександр Федоришен.

Довідки за телефонами: (0432) 46 – 70 – 90, (0432) 69 – 42 – 22 , 063 61 350 82

Ваше товариство подорожей «Земна Куля»Переглядів: 6359
Поширень: 0