Як повідомили в банку, це дає можливість клієнтам банку стати безпосередніми учасниками ЧС-2014, який пройде в Бразилії. А "гравцями" символічною української банківської збірної стануть клієнти банку, які візьмуть участь у спеціальній акції "Чемпіон".

"Ми стали офіційним українським банком ЧС-2014 в Україні для того, щоб дати можливість побачити футбольне свято нашим клієнтам, - говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. - Це унікальний шанс потрапити до Бразилії і особисто побачити зірок світового футболу".

Футбольна акція "Чемпіон" стартує в Україні 2 грудня. Щоб отримати шанс на поїздку до Бразилії, достатньо до 1 квітня 2014 відкрити в ПриватБанку вклад "Стандарт" або "Депозит Плюс" на 6 або 12 місяців (мінімальна сума депозиту становить 10 000 гривень, 2 000 доларів або євро). Кожного місяця серед учасників акції розігруватимуться 100 ексклюзивних футбольних подарунків - м\'ячів, сумок та інших сувенірів з символікою ЧС-2014.

Складу символічної збірної клієнтів ПриватБанку буде визначений в квітні, коли серед всіх учасників акції будуть розіграні 20 поїздок на Чемпіонат світу з футболу в Бразилії. Більш докладно про умови акції "Чемпіон" читайте на сторінці www.pb.ua/champion.Переглядів: 2880
Поширень: 0