«На площі Європейській буде представлено Писанкове дерево, що втілює собою Україну в цілому. Писанкове дерево буде прикрашене писанками розфарбованими у традиційних кольорах прапорів усіх регіонів України. Акція має на меті об’єднання та консолідацію громадян нашої держави – представників сходу та заходу, півдня та півночі: у нас єдиний дім, у нас єдина Батьківщина – Україна» - розказує директор ТЦ Sky Park Нарольський Руслан Анатолійович.

Проект ставить за мету відродження, збереження, вивчення культури та історії українського народу на прикладі феномену писанкарства та його популяризацію на теренах України та за її межами. Підтримку фольклорного мистецтва, пропаганду мистецьких традицій нашої Держави та пропаганди дитячої творчості.

Ціль акції сприяти естетичному та духовному розвитку дітей та молоді, виховувати художній смак, на прикладі народної творчості.

Формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім\'ї, міста), формування духовно-моральних взаємин, формування любові до культурного спадку свого народу, виховання любові, поваги до своїх національних особливостей, почуття власної гідності як представників свого народу.

Писанкове дерево «Україна – мій дім» можна назвати подією серед великодніх мистецьких заходів у місті Вінниці.

До участі у акції запрошенні учні загальноосвітніх навчальних закладів та художніх шкіл. Також долучитися до акції зможуть усі бажаючі вінничани та гості міста, які принесуть свої писанки до у ТЦ Sky Park до 12 квітня.

Урочисте відкриття писанкове дерево «Україна – мій дім» відбудеться 13 квітня 2014 року на площі Європейській о 13-й годині.

Додаткова інформація за телефоном (0432) 50-90-70Переглядів: 5565
Поширень: 0