Додаток «Перша мобільна допомога»Додаток «Перша мобільна допомога» – це наступний крок у розвитку соціальної програми «Мобільне здоров\'я», ініційованої національним мобільним оператором «Київстар». Цей додаток стане в нагоді всім абонентам мобільного зв\'язку в екстрених ситуаціях, коли необхідно надати постраждалому першу допомогу, наприклад, у випадках травм, переломів, забоїв, та ін.У додаткумістяться детальнітекстові матеріали та відео-інструкції, а такожповна база знань, яку отримують слухачі курсів першої медичної допомоги.

Медичний контент додатку розробили лікарі клініки «БОРИС», фахівці з екстреної медицини та інтенсивної терапії. Додаток доступний користувачам смартфонів на базі iOS та Android.

«Перша мобільна допомога» має кнопку екстреного виклику швидкої допомоги, а також чотири розділи: «База знань», «Лікарні», «Аптечка» і «Важливо». Для зручності користувачів всі дані структуровані за 15 категоріями, серед яких: перші кроки в ситуаціях, коли проблема невідома, дії при ранах і кровотечах, отруєннях, опіках, утопленнях, інсультах, інфарктах та інших випадках, що вимагають негайної допомоги. Вже традиційно для додатків «Київстар» всі поради доступні у відеоформаті.

«Базовий принцип для будь-якого лікаря – не завдати шкоди. Але це не означає «не діяти». Більшість людей, які хочуть допомогти в екстреній ситуації, просто не мають достатньо знань, тому нічого не роблять, – коментує Михайло Радуцький, президент клініки «БОРИС». –Додаток «Перша мобільна допомога» дозволяє надати допомогу людині максимально оперативно».

«Ми сподіваємося, що додаток «Перша мобільна допомога» навчить людей надавати першу допомогу і в разі потреби врятує життя, – коментує Тетяна Пецько, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності «Київстар». – Цей проект продовжив соціальну програму «Мобільне здоров\'я», в рамках якої «Київстар» пропонує прикладні мобільні додатки медичної тематики».

«Перша мобільна допомога» – це вже четвертий додаток, розроблений «Київстар» у рамках програми «Мобільне здоров\'я». Його можна завантажити абсолютно безкоштовно в онлайн-магазині мобільних додатків App Club від «Київстар» (без плати за трафік), а також в App Store і Google Play.

У 2013 році українським користувачам стали доступні мобільні сервіси «Моя Зірочка» для вагітних, «Моя Зірочка. Перший рік» для батьків з дітьми до 1 року і «Добре Бачу» для профілактики зору. Станом на сьогодні їх завантажили вже понад60 тисяч користувачів.

Додаток доступний в App Club від «Київстар», AppStore
(https://itunes.apple.com/ua/app/persa-mobil-na-dopomoga/id863975653?mt=8)

і  GooglePlay
(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyivstar.firstaid)

Довідка про клініку «БОРИС»

Клініка «БОРИС» – найбільший медичний центр в Україні, оснащений найсучаснішим медичним обладнанням. Клініка має власний парк реанімобілів, операційні, лабораторію, діагностичний центр, поліклініку, стаціонар та амбулаторії з різних напрямків лікування. Клініка «БОРИС» присутня на українському ринку вже 20 років і зараз в ній працюють більше 600 лікарів. Сайт клініки: http://www.boris.kiev.ua/

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги  зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного звязку, і понад 700 тисяч користувачів широкосмугового інтернету. Акціонери «Київстар» - міжнародна група Vimpelcomltd (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Европи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.Переглядів: 5676
Поширень: 0