Аби забезпечити збереження Вашого майна під час літнього відпочинку Департамент Державної служби охорони при МВС України проводить всеукраїнську соціальну акцію «Квартира під охорону 2014». У період з 14 до 31 травня підрозділи ДСО зможуть взяти Ваше житло під охорону за половину вартості монтажних послуг.

При зверненні до Державної служби охорони заявка відразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв’яжеться із Вами й у зручний для Вас час прибуде за вказаною адресою. Кваліфікований працівник ДСО надасть безкоштовну консультацію щодо вибору ефективної схеми охорони помешкання, вартості монтажних робіт та абонентської плати.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону Ваша власність гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до Вашого помешкання на пульт Державної служби охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре підготовлених та належно озброєних міліціонерів охорони прибуде за кілька хвилин на місце події й не дасть зловмисникам заволодіти Вашим майном.

При виконанні робіт із обладнання помешкань системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.

Навіть у тих випадках, коли громадяни тимчасово користувалися послугами ДСО на період літніх відпусток, вже восени вони найчастіше продовжували відповідні договори, оскільки надалі для здійснення охорони не потрібно платити за монтажні послуги, а лише щомісячну абонплату.

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони у Вінницькій області Ви зможете, звернувшись безпосередньо до УДСО при УМВС України у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, пров. Залізничний, 6, тел.: (0432) 27-54-18 або зателефонувавши за номерами 0 800 502 220 та 0 800 211 000.

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні.Переглядів: 5693
Поширень: 0