У Вінниці вирішили зробити чистою найбільш зелену зону, яку називають “легенями” міста - Лісопарк. Приготували 250 зелених рукавичок та стільки ж смітєєвих пакетів.

Прибирали парк не тільки дорослі. З завзяттям працювали і діти працівників банку. 11 хлопчиків та дівчаток віком від 3 до 12 років прийшли разом зі своїми батьками. Вони приміряли на себе дорослі рукавички і брали для себе окремі пакети.

240 працівників ПриватБанку зробили вінницький Лісопарк чистим

- Скоро у нас в школі буде Свято природи і мені буде що розказати, - ділиться враженнями учень 3-го класу школи № 18 Дмитро Радудік. - Люди неправильно роблять, що залишають сміття, щоб хтось інший прибирав. Треба брати з собою пакети на відпочинок і забирати сміття за собою.

Разом з офісним працівниками прибирати прийшли і небайдужі вінничани. Наприклад, 77-річна пенсіонерка, колишня викладачка літератури Вінницького педунівреситету Лілія Єгурнова прийшла навіть зі своїми рукавичками та пакетами для сміття. Жінка побачила оголошення про суботник у газеті. Від руки переписала його і розклеїла на під’їздах свого будинку та сусідньої школи.

240 працівників ПриватБанку зробили вінницький Лісопарк чистим

- Дуже вдачна ПриватБанку, що взявся за таку справу, - говорить Ліля Миколаїівна. - Через Лісопарк я ходжу до церкви, то завжди маю з собою пакетик для сміття, який збираю дорогою. Але самій нереально прибрати весь парк, а з допомогою ПриватБанку ми зробили Лісопарк значно чистішим. Мені хочеться нагадати слова Екзюпері з його твору “Маленький принц”: “Прокинувся зранку - прибери свою планету”.

Минулого року працівники ПриватБанку також прибирали Лісопарк. Тоді зібрали понад 120 мішків з сміттям. Цього року їх було лише з півсотні.

240 працівників ПриватБанку зробили вінницький Лісопарк чистим

- Значно менше сміття у парку, - говорить Олександр Музика, керівник напрямку “Кредитні карти”. - Хочеться сподіватись, що вінничани стали більш відповідально ставитись до природи. Але все одно потрібно підвищувати власну відповідальність перед усім, що нас оточує. Людина, яка підіймає за кимось сміття навряд чи буде сама смітити.

За дві години роботи працівники ПриватБанку прибрали площу Лісопарку у 2500 кв. м. Мішки зі сміттям завантажили у спецмашину, надану Вінницьким міськвиконкомом.

240 працівників ПриватБанку зробили вінницький Лісопарк чистим

- Хочеться аби наші діти жили у чистому місті, - каже заступник директора Вінницької філії ПриватБанку по розвитку Євгенія Стойко. - І в наших силах виховати дітей так, аби в подальшому таких мішків було менше.

Цього року у соціальній ініціативі ПриватБанку “Зробимо місто зеленим!” взяло участь понад 50 тисяч чоловік у 1 500 містах по усій Україні. Прибрано 300 тисяч гектарів міських парків та зон відпочинку, вивезено більше тисячі тон сміття.Переглядів: 4526
Поширень: 0