З початку червня ПриватБанк уже списав штрафні санкції за несвоєчасне погашення кредитів 210 тисячам жителів населених пунктів Донецької та Луганської областей, які знаходяться в зоні АТО на сході України.

«Верховна Рада України 14 серпня в першому читанні підтримала проект закону № 4313а, яким планується заборонити нарахування штрафів за кредитами для жителів зони АТО. Ми давно вже зробили цей крок, – зазначає прес-служба ПриватБанку. – Банк повертає всі нараховані штрафи нашим клієнтам на сході України, які фактично знаходилися в зоні бойових дій і не могли вчасно погашати свої кредити».

ПриватБанк списав штрафи за несвоєчасне погашення кредитів понад 210 000 жителів зони АТОНа сьогодні штрафні санкції скасовано понад 210 000 клієнтів із зони АТО. ПриватБанк продовжує опрацювання заявок клієнтів на списання та повернення раніше нарахованих штрафів.

Подати заявку на списання штрафу можна в будь-якому відділенні ПриватБанку, через Контактний центр за безкоштовним номером 3700 або спеціальну інтернет-сторінку http://credithelp.pb.ua

Сьогодні у східних регіонах країни вже відновлено безперебійну роботу 133 відділень ПриватБанку в Донецькій області та 22 – у Луганській. Найпопулярніші банківські послуги жителі східних регіонів України також можуть отримати через 1 128 працюючих у регіоні терміналів самообслуговування, 163 банкомати або в Інтернет-банку Приват24.

Спеціально для інформування про відновлення роботи на звільнених територіях створено сторінку http://vostok.privatbank.ua.Переглядів: 3673
Поширень: 0