27 вересня 2014 року о 9:00 учні Вінниці та області  зможуть позмагатися за можливість безкоштовного навчання у США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)». Тестування відбудеться Вінницькому технічному ліцеї за адресою: м.Вінниця, вул. Володарськог 4.

27 вересня вінничани зможуть позмагатися за можливість безкоштовного навчання у США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)»

FLEX – це програма культурного обміну для старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється організацією «Американські Ради з міжнародної освіти».  

За 23 роки роботи в Україні випускниками FLEX стали більше 6 тисяч школярів, серед яких понад 250 – учні з обмеженими фізичними можливостями.

27 вересня вінничани зможуть позмагатися за можливість безкоштовного навчання у США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)»

До конкурсу цього року допускаються всі учні 8-10 класів, що народилися з 01.01.1998 по 15.07.2000.  З собою необхідно мати свідоцтво про народження, фотокартку 3х4 та згоду на обробку персональних даних (документ є обов’язковим, його можна знайти на сайті www.americancouncils.org.ua).

«Сьогодні у багатьох є можливість побувати у Сполучених Штатах Америки, але слід пам’ятати, що туристичні подорожі відкривають лише туристичну Америку», - пояснює Бред Міллер, директор програми FLEX в Україні. Програма FLEX дозволяє учаснику дізнатися про США «з перших вуст», більш детально, адже учасники програми мешкають в американських родинах та навчаються в американських школах протягом навчального року.

Детальнішу інформацію щодо цієї програми, дат та місця проведення тестування в інших містах можна дізнатися  за телефонами : (044) 289-39-52/53/77/78;  e-mail: [email protected]; або на сайті www.americancouncils.org.uaПереглядів: 4093
Поширень: 0