Клієнти та співробітники Вінницької філії ПриватБанку вже передали українським солдатам у зону АТО 704 телефони, що працюють у захищеному від прослуховування стандарті CDMA.

Як повідомили в прес-службі ПриватБанку, ініціативу банку та компанії PEOPLEnet забезпечити наших воїнів безпечним і безкоштовним зв’язком підтримали українці з усіх регіонів України. А найактивнішими стали жителі Дніпропетровської, Київської та Харківської областей Там здали відповідно 2642, 1452 та 1102 телефони.

Вінничани - клієнти ПриватБанку - передали українським бійцям у зону АТО 704 телефони

ПриватБанк і оператор мобільного зв’язку PEOPLEnet у вересні запропонували українцям приєднатися до благодійної ініціативи зібрати непотрібні CDMA-телефони українським воїнам, які перебувають у зоні АТО. Як зазначили в банку, з урахуванням напруженої ситуації на Сході, акцію продовжено до 1 грудня.

Передати воїнам АТО непотрібний CDMA-телефон можна в будь-якому відділенні ПриватБанку по всій Україні. Приймаються всі телефони, навіть із несправним акумулятором і без зарядного пристрою. Якщо апарати буде здано з RUIM-карткою, договори на телекомунікаційні послуги буде попередньо розірвано.Переглядів: 4140
Поширень: 0