150 лауреатів регіонального конкурсу "Бізнес-елітаПоділля" отримали пам’ятні дипломи під час урочистої церемонії 31 жовтня 2014 р. Віталій Кирницький, голова правління ВОГО "Регіональний центр підприємництва", оголосив імена підприємців, відзначених у 6 номінаціях: "Лідер", "Наша Марка", "Стабільність", "Якість", "Довіра", "Надійність".

Дипломами лауреатів конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" нагороджуються найкращі

Організатори церемонії провели її в стримано-патріотичному настрої, адже на сході країни – війна. Цей настрій підтримував і декор приміщення, виконаний Дизайн-студією "Весільна королева", і виступи вінницьких артистів. Про складну політичну ситуацію нагадували також представники Народної Самооборони, присутні на святі.

Читайте також: "Бізнес-еліта Поділля", за підтримки агентства "Некрасов", відзначає підприємців-лідерів

Дипломами лауреатів конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" нагороджуються найкращі

Ведучі – Віталій Кирницький та Наталя Шолом – оголошували назви підприємств та їх власників, яких експертна комісія визнала лідерами. Лауреати по черзі виходили в центр зали, супроводжувані аплодисментами і схвальними вигуками колег. Відомі та успішні вінничани вручали їм дипломи, пам’ятні книги "Бізнес-еліта Поділля" і букети гвоздик. Олексій Некрасов був нагороджений двічі: в номінації "Компанія Лідер", як директор Святково-концертної агенції «Nekrasov», що виконує побажання замовників з ювелірною точністю, і в номінації "Надійність", як директор інноваційного проекту "Ticket4you" – on-line продаж квитків на розважальні заходи у м. Вінниця та області.

Дипломами лауреатів конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" нагороджуються найкращі

В перерві між номінаціями святковий настрій дарували кращі співаки і танцюристи Вінниці. Микола Свидюк, народний артист України, виконав найпопулярнішу зі своїх пісень - "Доне моя, донечко". Співак Олександр Піднебесний причаровував істинно-чоловічим шармом, хореографічний колектив "Калейдоскоп" – пластикою і м’якістю рухів. Поряд з дорослими артистами виступив також юний вокаліст Дмитро Кирницький, котрий здивував гарним голосом і майстерним співом.

Майже 200 гостей розмістились у залі ресторанного комплексу "Диканька". Серед них – власники малого та середнього бізнесу, представники органів державної влади та громадських організацій. Тут не було переможців і переможених, бо усі вони – лідери кожен у своєму напрямку роботи.

Дивіться також: Повний фото звіт з регіонального конкурсу «БІЗНЕС-ЕЛІТА ПОДІЛЛЯ» 2014 

Дипломами лауреатів конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" нагороджуються найкращі

Дипломами лауреатів конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" нагороджуються найкращіПереглядів: 8134
Поширень: 0