Протягом усіх новорічних свят клієнти ПриватБанку, як фізичні так і юридичні особи, зможуть здійснювати фінансові операції у звичайному режимі самообслуговування 24/7 та Інтернет-банк Приват24.

У відділеннях ПриватБанку 31 грудня та 6 січня усі відділення працюватимуть за графіком, але із скороченням роботи на одну годину. 1 та 7 січня - вихідний день. 3, 4, 5, 8, 9 січня - звичайний режим роботи, а 2 січня відкриються лише 4 чергових відділення: СкайПарк (вул.Соборна, 24,), МагіГранд (пр.Юності, 43-а), “Замостянське” (пл.Перемоги, 1) та “Пироговське” (вул.Пирогова, 29). У суботу, 17 січня - робочий день за графіком п’ятниці (перенесено з 2 січня).

Наші спеціалісти по обслуговуванню клієнтів у відділеннях проводять навчальні операції, щоб якомога більше подолян самостійно користувались інтернет-банком Приват24, - повідомляє керівник Напрямку “Роздрібні продажі” Вінницької філії ПриватБанку Андрій Орленко, - тому клієнти зможуть спокійно провести всі свої фінансові справи у повний порядок в будь-який час протягом усіх святкових днів в домашній атмосфері”.

ПриватБанк на Вінниччині працюватиме усі новорічні свята

Цілодобово працюють Інтернет-банк і мобільний додаток Privat24, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати та надіслати переказ, поповнити депозит і багато іншого. Найдешевші популярні послуги (перекази, платежі, погашення кредитів тощо) можна отримати через банкомати та термінали самообслуговування ПриватБанку, адреси яких завжди є на спеціальній сторінці банку.

«У святковий період наші клієнти можуть присвятити набагато більше часу рідним, друзям і близьким, – говорить Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Можна абсолютно не турбуватися про своєчасне погашення кредиту, перерахування податкових платежів або оплату поставок товарів – наш банк дійсно працює цілодобово, а обслуговування через Інтернет або мережі самообслуговування дозволяє робити платежі в зручний час».

Також у ПриватБанку повідомили, що в передноворічний період банк переходить на посилений графік інкасації своїх банкоматів, щоб забезпечити безперебійний доступ до готівки. Власники зарплатних і соціальних карток ПриватБанку можуть отримувати готівку за картками через банкомати інших банків без додаткових комісій.

Сьогодні більше 100 тис вінничан активно користуються системою віддаленого обслуговування Приват24. У святкові дні на Вінниччині працюватимуть 234 банкомат, 457 терміналів самообслуговуванняПереглядів: 6051
Поширень: 0