Сьогодні на карті України з\'являться нові зелені листочки – саме так на сайті всеукраїнського суботника, який щорічно проводить ПриватБанк, позначено місця його проведення в понад 1 500 українських міст. В ході всеукраїнського суботника банкіри, клієнти та партнери банку будуть прибирати й озеленювати найпопулярніші серед містян парки, сквери, набережні та зони відпочинку. Штабами суботника, відповідальними за організацію його проведення, стануть 2 500 відділень банку по Україні. Підтримати ж ініціативу банку можуть всі охочі.

Вінницька філія ПриватБанку запрошує бажаючих зробити наше місто охайним до Великодніх днів. 4 квітня о 10.00 годині чекаємо небайдужих вінничин за зупинці трамваю "Лісопарк". Цьогоріч будемо білити дерева вздовж Хмельницького шосе.

«Ми запрошуємо отримати повний драйв від суботника та гарний настрій як співробітників банку, так і решту містян, – говорить Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Суботник – це прекрасна традиція, і вона щороку знаходить все більшу підтримку в країнi».

4 квітня ПриватБанк запрошує приєднатися до «зеленого» суботника

Торік у суботнику взяли участь понад 150 тисяч осіб з 1 360 міст України, а також Росії, Латвії, Грузії та Португалії. У рамках «зеленої» ініціативи банку було прибрано 500 тисяч гектарів міських парків і зон відпочинку, вивезено 1 500 тонн сміття. Разом з банком проводять суботники великі підприємства, серед яких сотні українських компаній, бюджетні підприємства, металургійні заводи та футбольні клуби.

У «зеленому» суботнику може взяти участь кожен. Для цього достатньо вiдвiдати сайт суботника, звернутися до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати на номер 3700.Переглядів: 3424
Поширень: 0