Компанія MasterCard назвала ПриватБанк найбільшим банком у Східній Європі за кількістю емітованих карток MasterCard® і Maestro®. Станом на кінець 2014 року в обігу знаходилося понад 30 млн таких карток ПриватБанку, у той час як на один східноєвропейський банк, за даними MasterCard, припадало в середньому 500 тис. карток MasterCard® і Maestro®, що в 60 разів менше.

«Ми дуже раді, що 14,6 млн індивідуальних і 334 тис. корпоративних клієнтів можуть користуватися перевагами простих, швидких і безпечних безготівкових розрахунків із картками MasterCard® і Maestro®. У ПриватБанку ми дбаємо про те, щоб кожен мав змогу обрати платіжну картку відповідно до своїх потреб. Тому випускаємо широку лінійку карткових продуктів компанії MasterCard: від Standard MasterCard® до World Elite MasterCard®», – зазначив Перший Заступник Голови Правлiння ПриватБанку Олег Гороховський.

Більше того, ПриватБанк визнано першим у регіоні банком за еквайрингом карток MasterCard® і Maestro®. Банк забезпечує приймання карток у понад 76 тис. торгових точок, що в 15 разів більше, ніж у середньому по інших банках у Східній Європі.

«У MasterCard ми віримо у світ із найкращими способами оплати – у світ без готівки. І в Україні застосовуємо це бачення, досягаючи результатів, що приємно дивують наших європейських колег. Згідно зі статистикою НБУ за 2014 рік, 56% від загальної кількості операцій за картками в Україні становили безготівкові платежі. Ми із задоволенням відзначаємо, що ПриватБанк є найбільшим емітентом та еквайрером MasterCard у Східній Європі, а також нашим надійним партнером, співпраця з яким допомагає наближатися до безготівкового майбутнього в Україні. Такі результати засвідчують провідні позиції банку не тільки на українському, а й на європейському платіжному ринку», – відзначила Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні та Молдові.

ПриватБанк визнано найбільшим банком у Східній Європі за кількістю карток MasterCard(R)

Про MasterCard

MasterCard (NYSE: MA; www.mastercard.com) – це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія керує найшвидшою у світі платіжною мережею, що об\'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в понад 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як купівлі, подорожі, ведення бізнесу та керування фінансами, більш простою, безпечною та ефективною для кожного. Слідкуйте за новинами компанії в соціальній мережі Твіттер @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Про ПриватБанк

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 14,6 млн індивідуальних клієнтів, 334 тис. корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працює 2 500 відділень, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування. Активи ПриватБанку за підсумками 2014 року становлять 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік зріс на 13,2% (до 161,3 млрд грн). ПриватБанк завершив 2014 рік з чистим прибутком у розмірі 749 млн грн. Більше інформації та новин про банк на сайті, у нашому блозі та Інтернет-банку Приват24.Переглядів: 3512
Поширень: 0