"PARKTOWER" - це будинок класу Premium, з унікальними архітектурними рішеннями, зовнішній вигляд будівлі незвичайний і оригінальний. Комплекс складається з 2 секцій, 6-ти та 16-ти поверхових будинків. Перший поверх жилого комплексу буде займати комерційна нерухомість. 

Нічна окраса міста!

Головним принципом будівництва "PARKTOWER" є використання виключно якісних будівельних матеріалів та інноваційних технологій. Фасадна панорама створює неповторний вид з вікон квартири.

Нічна окраса міста!

Облицювальна плитка додає йому вишуканості, а вечірня LED підсвітка, біло-місячного кольору, надасть стильності

Нічна окраса міста!

На території жилого комплексу буде знаходитися все необхідне для комфортного проживання (стоматологія, магазини, аптека), все продумано і розроблено з урахуванням потреб майбутніх мешканців. Вам не потрібно буде залишати "PARKTOWER" для вирішення різних побутових питань. Спеціально для маленьких мешканців розробляється інфраструктура, що включає в себе все необхідне для всебічного та гармонійного розвитку. Щоб малюк ріс разом зі своїми кращими друзями, що живуть по сусідству, будуть побудовані ігрові майданчики, зручна територія для ігор.

У міру завершення будівництва внутрішня територія двору і територія навколо будинку будуть облаштовані, зона комплексу отримає спеціальне освітлення, транспортні під\'їзди і прогулянкові алеї.

Відділ продажу: «Центр нерухомості Альянс Інвест»

м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 95, оф. 8

тел. (097) 739-59-77

http://parktower.vn.uaПереглядів: 6066
Поширень: 0