Відкриття ТК Барбара

Закладення нової алеї стало можливим завдяки корпоративним клієнтам компанії «Київстар», які впродовж року відмовлялися від отримання паперових рахунків, тим самим врятувавши близько 200 дерев.


Вінниця стала одним із 8 міст, в яких «Київстар» висаджували дерева, в той же день алеї з’явилися в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Донецьку, Львові та Сімферополі. Вибір дерев для алей визначався виходячи з потреб парків і скверів у певних видах. У Вінниці висаджували алею з 30 лип.


Для тих учасників, які ще жодного разу не мали справу з висаджуванням дерев, представники комунального підприємства «Зеленбуд» провели невеличкий майстер-клас. Завдяки активній участі та ентузіазму запрошених волонтерів, 30 дерев були висаджені за рекордно короткий час – 15 хвилин. Завершальним етапом заходу стало вікриття пам’ятного знаку з написом: «Цю алею посадив «Київстар» разом з клієнтами компанії, які відмовилися від паперових рахунків».


Анатолієм Грубий, корпоративний клієнт компанії, який взяв участь у висадці. Його підприємство, Липовецький хлібний комбінат, одним із перших долучилися до акції:
«Дуже приємно, що компанія «Київстар» проводить таку акцію. Якби кожен корпоративний клієнт, а це великі та малі підприємства, проводили у себе в регіонах аналогічні акції, то наша область була б набагато чистішою та зеленішою. Багато компаній лише говорять про екологію, насправді дуже важливо робити реальні кроки по збереженню навколишнього середовища».


В 2008 році компанія «Київстар» приєдналася до всесвітнього «зеленого руху» і почала реалізацію програми по збереженню навколишнього середовища й підвищенню енергоефективності. В офісах компанії встановлено устаткування та програмне забезпечення для відео-конференцій, що допомагає знизити кількість відряджень, замінюючи їх відео-спілкуванням з колегами з різних філій. Внутрішня комунікаційна програма «Зелений офіс» постійно нагадує співробітникам про необхідність вимикати електроприлади та комп\'ютери наприкінці робочого дня й про дбайливе використання паперу і відмову від роздрукування документів, якщо це робити необов\'язково.


Переглядів: 4391
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр