Sun House це доступний європейський житловий комплекс в місті Вінниці по вулиці Сонячній. Ми спроектували та побудували для вас цікаві з точки зору архітектури, затишні будиночки, які привітно розташовані поблизу паркової зони, садиби М.І. Пирогова. Прекрасний вид відкривається з індивідуальних ділянок, який подарує вам хороший настрій і не залишить вас байдужими

Розпочато будівництво другої черги Sun House

Вдале місце розташування даного комплексу. Поряд аптека, магазин та зручна транспортна розв’язка. Територія Sun House буде під охороною.

Розпочато будівництво другої черги Sun House

Таун Хауси будуватимуться за новими технологіями з дотриманням будівельних норм. Будинки даного комплексу тепло- та звукоізольовані. Облицьовувальна цегла Таун Хаусів додасть йому вишуканості.

Доповненням до вашого будинку буде паркомісце, адже на сьогоднішній день в місті постало глобально питання з паркуванням власного автомобіля. Тим, хто хоче відпочити від шуму і шаленого темпу життя великого міста, безумовно буде до душі присадибна ділянка, яку можна буде облаштувати за власним бажанням. На задньому дворику матимете можливість поставити альтанку та дитячий майданчик, в екологічно чистій зонні.

Sun House – це просторе, комфортне і престижне житло за цілком доступною ціною. Станьте власником Sun House і запросіть друзів на барбекю зробленого на задньому дворику вашого будиночка.

Відділ продажу:
м. Вінниця, вул. Соборна. буд. 95, оф. 8
тел. (096)699-39-01
sunhouse.vn.uaПереглядів: 4630
Поширень: 0