Напередодні дня Святого Миколая, Вінницька Автошкола «7777» провела благодійну акцію в дитячих будинках м. Вінниці та Вінницького району.

З ранку працівники автошколи вирушили до Стрижавського  дитячого будиноку – інтернату. Приємно вразила атмосфера дитячого будинку. Вихованці закладу  є інвалідами дитинства, але  їм це не заважає бути привітними, відкритими і щирими, готовими допомогти всім оточуючим. Це звичайно заслуга чудового колективу дитячого будинку, які максимально наскільки це можливо оточили підопічних своєю турботою і любов’ю, за що їм низький уклін. Як тільки машини автоколи «7777» з подарунками під’їхали до будинку старші діти висипали на вулицю і допомагали носити коробки з солодощами до актової зали, в якій зібрались майже всі вихованці. Працівники автошколи привітали дітей із наступаючим святом та роздали солодкі подарунки. Дітлахи хором подякували «Миколаю» та запросили неодмінно приїздити до них ще.

Вінницька Автошкола «7777» провела благодійну акцію в дитячих будинках м. Вінниці та Вінницького району

Вінницька Автошкола «7777» провела благодійну акцію в дитячих будинках м. Вінниці та Вінницького району

Наступною зупинкою став Вінницький обласний дитячий будинок змішаного типу "Гніздечко". Тут зустрічі з дітьми не відбулося, оскільки закладу потрібні були солодкі подарунки на святкові новорічні ранки, а в той день малюки вже отримали солодощі від міського голови. Працівники автошколи «7777» пішли назустріч керівництву закладу та залишили їм «передачу від Святого Миколая» з обіцянкою обов’язково відвідати новорічні святкування.

Останньою зупинкою став Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини «Малятко». На порозі колектив автошколи зустріла співробітниця закладу і провела по всіх групах з дітками, турбуючись, щоб без подарунка і хоч крихітки уваги не залишилась жодна дитина.  Хочеться сказати, що колектив цього закладу заслуговує на щире захоплення і нескінченну подяку. Зразу впало у вічі те з якою великою любов’ю працівники закладу відносяться до кожного малюка, намагаючись дати їм материнське тепло, якого їм так не вистачає. Малюки були дуже раді подарункам від Миколая і віддячили за них віршиками і щирими посмішками, які назавжди залишаться в наших серцях.    


Переглядів: 3197
Поширень: 0