Вантажі від 30 до 400 кг на палетах доставлятимуться автомобілями підприємства між всіма обласними центрами України та по місту Києву у найкоротші строки.

Укрпошта почала працювати в новому сегменті ринку – доставці великовагових відправлень. Такі категорії, як доступність, зручність та надійність стали відправними точками при розробці послуги «Відправлення масою понад 30 кг».

Ціна за доставку залежить як від кількості відправлень, так і виду та місця доставки. Для прикладу, якщо ви замовляєте доставку кахлю у коробках або мішків з цементом (загальною масою 399 кг) за принципом «двері-двері» в межах обласного центру до 12 год., то доставка буде здійснена вже на наступний день. При цьому ціна доставки складе 300 грн. Детальніше про терміни доставки та тарифи на послугу можна дізнатися на сайті Укрпошти.

З 1 лютого Укрпошта запускає нову послугу з доставки відправлень масою понад 30 кг

Також в Укрпошті створили гнучку тарифну політику – чим більша кількість відправлень від одного клієнта, тим менша ціна на доставку кожного відправлення. 

 «Сьогодні Укрпошта посилює свій вплив на ринку кур’єрських послуг України. Ми розробили послугу, в якій врахували всі нюанси, які можуть виникнути під час доставки великовагових відправлень, включаючи забір та доставку адресату, – наголошує в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Послуга «Відправлення масою понад 30 кг» стане дуже актуальною як для маленьких торгових компаній, так і для фізичних осіб. Враховуючи лояльні умови для клієнтів та швидкі строки доставки, Укрпошта є гідним партнером». 

Для замовлення послуги вам необхідно звернутися до дільниці кур’єрської доставки, що знаходиться у вашому обласному центрі та залишити заявку. Після цього вам зателефонує кур’єр та домовиться про зручний для вас час подачі автомобіля для забору вантажу. Весь шлях слідування вашого відправлення можна відслідкувати на сайті Укрпошти.

Важливою умовою здійснення доставки є те, що ваше відправлення має бути запаковане плівкою і знаходитися на палеті. Також необхідно врахувати габаритні розміри вантажу, які не повинні виходити за межі стандартного палета (ДШВ:1200/80/1800 мм). Переглядів: 2889
Поширень: 0