ПриватБанк радить вінничанам перейти на користування безконтактними технологіями та можливостями інтернет-банкінгу, у період зростання захворюваності населення на грип та ГРВІ. Таким чином знизиться відвідування багатолюдних місць.

- Пропонуємо подбати про захист свого здоров’я та перейти на дистанційне банківське обслуговування, - говорить Алла Яськова, керівник Бізнесу платежів і переказів Вінницької філії ПриватБанку. - Майже усі банківські та багато небанківських, але життєво-необхідних, операцій як от оплата комунальних послуг та будь-яких рахунків, переказ та отримання грошових коштів, оформлення страхування, оплата мобільного зв’язку, придбання квитків та бронювання готелів, замовлення таксі, здійснення покупок в інтернет-магазинах, замовлення їжі можна самостійно здійснити, не виходячи з вдому. Варто лише скористатися послугами інтернет-банку Приват24.

В Приват24 клієнт може самостійно стежити за рухом коштів на своєму картковому рахунку та отримати повний звіт по всіх платежах за надані йому послуги комунальними підприємствами. Крім того, здійснення платежів через систему Приват24 набагато зручніше, ніж традиційний спосіб оплати, тому що не вимагає наявності ні розрахункових книжок, ні квитанцій.

- Не слід забувати і про той факт, що одним із джерел поширення вірусів можуть бути паперові гроші, - долучається до розмови Олександр Музика, керівник напрямку “Кредитні карти” і “Gold-клуб” Вінницької філії ПриватБанку. - Тому радимо користуватись своїми банківськими картками. Якщо ваша карта з технологією PayPass, то для оплати покупки її навіть непотрібно передавати в руки касиру. Досить піднести картку до зчитувального пристрою на касі і покупка буде оплачена. Також не забувайте, що до ваших послуг завжди Інтернет-банк Приват24 та платіжні додатки для смартфонів. А це означає, що поповнення мобільних телефонів, грошові перекази, купівлю квитків на транспорт, оформлення депозитів, платежі за комунальні послуги ви можете здійснити самостійно в будь-який зручний для вас час.

Під час епідемії грипу ПриватБанк радить вінничанам обслуговуватись у банку дистанційно

До речі, у багатьох країнах світу вже давно прискіпливо ставляться саме до гігієни користування паперовими грошима. Наприклад, у Японії є апарати для відмивання брудних купюр. Туди завантажуються брудні кошти, апарат нагріває їх до 200 градусів, обробляє спеціальними розчинами і видає чисті купюри. У Індії купюри миють з милом. Там навіть є спеціальна професія - мийник грошей. А от на купюрах євро бактерій практично немає, оскільки купюри обробляються спеціальним розчином, що запобігає їх розмноження. У деяких країнах гроші знезаражують озоном та ультрафіолетом. А найбруднішою в світі є китайська купюра в 100 юанів. На кожній з купюр знаходиться щонайменше 180 000 бактерій, а на деяких - до 37 млн.Переглядів: 2427
Поширень: 0