Днями стали відомі імена двох жителів Вінницької області, які стали переможцями у акції від ПриватБанку та МастерКарду “Оплати комуналку в Приват24 - наступний рахунок оплатимо ми”. По 1000 грн на свої особисті картки отримали пенсіонерка з Вінниці Ірина Риськова та безробітний житель міста Ладижин Андрій Наконечний.

Ми зустрілись з Іриною Анатолівною аби розпитати про її враження від події. І довідались цікаву історію виграшу.

- Коли мені прийшла смс про зарахування 1000 грн, я навіть не здивувалась, бо була твердо переконана, що гроші отримають абсолютно усі учасники акції, - згадує Ірина Риськова. - Тому коли ви подзвонили мені стосовно інтерв’ю, я здивувалась, чого це з усіх віничан для інтерв’ю обрали саме мене.

Ірина Анатолівна до виходу на пенсію працювала інженером-програмістом у Вінницькому управлінні Нацбанку України. Для неї робота з комп’ютером - звична справа. Тому рахунки за комуналку сплачує у Приват24 давно.

- Це дуже зручно, тому що все зрозуміло, - продовжує жінка. - А як виникають питання - то одразу на строниці можна його вирішити з чатом онлайн підтримки. Я й надалі буду користуватись Приват24, адже для цього мені не потрібно навіть виходити з дому.

На запитання, куди Ірина Анатолівна планує витратити виграшні 1000 грн. вона одразу відповіла:

- Звичайно, на комуналку. Ця акція дуже серйозна підтримка, особливо сьогодні, коли рахунки за комуналку сягають тисячі гривень.

Жінка рада, що виграшні кошти зараховані на картку.

Пенсіонерка з Вінниці виграла 1000 гривень у акції ПриватБанку

На фото: Ірина Риськова у відділенні ПриватБанку працює за робочим місцем клієнта - заходить у особистий кабінет в Приват24 для перевірки балансу своєї картки

- Я думала, що їх зарахують на Бонус Плюс, - говорить пенсіонерка. - І навіть почала міркувати, де ж це я бонусами витрачу стільки грошей. А як побачила їх на своєму рахунку, то зраділа, що отримала реальні гроші, а не віртуальні. Дуже дякую ПриватБанку за таку можливість.

Ірина Анатолівна згадала, що перед тим, як платити через Приват24 запропонувала своїй подрузі також скористатись цією акцією. Але та відмовилась. Мовляв, по 1000 гривень дадуть тільки двом учасникам. Але впевненість Ірини Риськової дала їй можливість перемогти. Адже виграє той, хто грає.

- Акція “Комуналка у Приват24 з MasterCard” триває до 31 січня 2016 року, - говорить керівник напрямку масових платежів Вінницької філії ПриватБанку Алла Яськова. - Ви здійснюєте комунальні платежі в Приват24 з картки MasterCard – а наступний рахунок за комуналку оплачує ПриватБанк!

Умови акції надзвичайно прості та вигідні. Все, що треба зробити, – зареєструватися в акції на сайті pb.ua/plat та здійснити від 5 комунальних платежів в інтернет-банку Приват24 (розділ «Мої платежі») зі своєї картки MasterCard.

Головний подарунок – 1 000 грн на оплату комунальних послуг. Щомісяця перемогу здобувають півсотні клієнтів з усієї України. Організатор осінньо-зимової акції “Комуналка в Приват24 з MasterCard” - ПриватБанк. Відповіді на всі запитання клієнти можуть отримати цілодобово і безкоштовно з мобільних телефонів за номером 3700.

Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011р.Переглядів: 3040
Поширень: 0