З червня цього року Укрпошта розпочала пересилання міжнародних згрупованих поштових відправлень «Консигнація» з України до Казахстану. Завдяки цій послузі клієнт швидше отримуватиме замовлення з інтернет-магазину через поштові служби України та Казахстану.

«Республіка Казахстан є першою країною, з якою Укрпошта підписала Угоду про двосторонній обмін міжнародними згрупованими відправленнями «Консигнація». Послуга є актуальною для українських інтернет-магазинів, яким зручно доставляти товари жителям Казахстану. Цим новим напрямом доставки Укрпошта відкрила можливість вітчизняним інтернет-магазинам зручно працювати на міжнародному рівні та збільшити кількість нових клієнтів»,  - сказав керівник Укрпошти Ігор Ткачук.

Укрпошта співпрацює з Німеччиною, Чехією, Естонією, Литвою, Латвією та Словаччиною, пропонуючи споживачам послугу «Консигнація».

Попит на послугу «Консигнація» зростає і Укрпошта й надалі розширюватиме перелік країн, до яких можна буде здійснювати відправку «Консигнації».Переглядів: 2756
Поширень: 0