Молодіжний центр працевлаштування спільно з Міністерством молоді та спорту України проводить День кар’єри в ІТ під назвою «Prof IT Day».

Prof IT Day відбудеться у 15 містах України.

У Вінниці День кар’єри відбудеться 03 листопада 2016 року з 10:00 по 18:00 за адресою: вул. Київська, 50/1, готель “Оптіма”.

Під час Prof IT Day провідні ІТ-компанії Вінниці (Win Interactive, Astound commerce, RIA.ua, SteelKiwi, Data Call, СК Країна, Sky IT Group Ukraine, IT sanes, CIP та інші) розкажуть про напрямки своєї діяльності, корпоративну культуру, умови роботи, перспективи, технології, з якими вони працюють, та ін. Відвідувачі поспілкуються з представниками компаній, зможуть задати питання, які їх цікавлять, і отримати кваліфіковану та швидку відповідь, а також подати своє резюме і пройти співбесіду на відкриті вакансії у цих компаніях.

Окрім того, гостям заходу пропонується відвідати доповіді, майстер-класи та тренінги, які будуть проводити представники компаній, відомі ІТ-спеціалісти та навчальні заклади ІТ-спеціальностей. Серед запланованих виступів — лекція Діани Манкевич (EPAM) англійською мовою на тему “Myths about starting your career abroad”, семінар-тренінг психолога Вікторії Найчук “Self management або ефективна самоорганізація”, розповідь HR-менеджера компанії Astound Commerce Наталії Гуцол про те, як “Увійти в ІТ”, презентації проектів, створених студентами Вінницької ІТ-Академії, та багато інших.

Для тих, хто тільки починає своє знайомство з ІТ-сферою, навчальні заклади Вінниці будуть представляти свої послуги, розкажуть про умови прийому, подробиці організації навчання та перспективи напрямків, за якими вони готують фахівців. Відвідувачі зможуть більше дізнатися про ІТ-сферу, визначити свій рівень мотивації до отримання ІТ-освіти та записатися на навчання.

На Prof IT Day запрошуються:

  • студенти та випускники ІТ-спеціальностей, для яких актуальним є пошук роботи в ІТ-сфері;
  • люди, які ще не визначилися із майбутньою сферою діяльності або ті, хто хотів би змінити спеціальність на більш високооплачувану та перспективну;
  • програмісти та інші спеціалісти ІТ-сфери, які вже почали свою кар’єру в ІТ і хочуть розвиватися, працювати над собою та отримати неоціненний досвід роботи у великих компаніях.

Також відвідати Prof IT Day буде цікаво усім причетним та небайдужим до інформаційних технологій. Переглядів: 2980
Поширень: 0