Корпоративні клієнти за допомогою сервісу ПриватБанку 1С онлайн тепер зможуть вести повноцінний бухгалтерський облік в «1C:Бухгалтерія 2.0 для України». Програма містить актуальну регламентовану звітність та оновлюється автоматично.

У першу чергу такий сервіс буде цікавий керівникам компаній і підприємцям, які хочуть отримати необхідну звітність без інвестування в розгортання та підтримку облікової системи. Можливість вести кілька підприємств в одній або різних базах даних.

Крім того, у сервісі вже інтегрований «Модуль обміну Пріват24-1С», за допомогою якого можна обмінюватися платежами та зарплатними документами з банком, податковими накладними для безкоштовної реєстрації в ЄРПН, а також підписаними ЕЦП замовленнями, рахунками, актами виконаних робіт і видатковими накладними з партнерами.

Почати користуватися сервісом дуже просто – достатньо орендувати 1С онлайн замість витратних локальних 1С. Важливо, що клієнтам, які вже використовують «1С:Управління невеликою фірмою для України» в рамках сервісу 1С онлайн, доплачувати за «1С:Бухгалтерія 2.0 для України» не потрібно.

Найчастіше користувачі програми оплачують від 1 до 5 робочих місць, використовуючи їх по черзі, і економлять завдяки цьому. Однією з головних переваг сервісу користувачі називають його доступність (можна працювати з будь-якої точки світу навіть на планшеті) і ціну (легальна 1С та безкоштовна звітність усього за 199 грн на місяць).

Усі нові користувачі «1C:Бухгалтерія 2.0 для України» можуть 30 днів користуватися сервісом у режимі тест-драйву абсолютно безкоштовно!

Спробувати заразПереглядів: 3752
Поширень: 0