У Вінниці запрацював новий сервіс виклику таксі GoGo. Вінницькі стартапери розробили мобільний сервіс для виклику таксі у кілька кліків. Як зазначають розробники, новий сервіс не є аналогом вже працюючих у місті диспетчерських служб таксі. Ніяких зайвих викликів чи очікування на лінії, ніяких операторів чи посередників. Сервіс функціонує самостійно, у режимі клієнт – водій. Кожний пасажир цілком об’єктивно може оцінити водія, стан автомобіля та якість подорожі.

Вінницькі творці пропонують проект, який буде корисний мешканцям всього міста. Однією з ідей розвитку рідного міста є якісь пасажирських перевезень.  Наразі існує велика різниця між бажанням пасажира та автомобіля, що приїхав на виклик. За допомогою соціологічних опитувань, головними проблемами в перевезеннях є:

  • поганий стан автомобіля
  • неохайних та грубий водій
  • ігнорування ПДР та безпека пасажира
  •  дорожнеча, відсутність лічильника, відсутність решти.

GoGo запустився у Вінниці: сервіс виклику таксі від вінницьких стартаперів

Розробники пропонують вирішити дані проблеми мешканцям міста разом, за допомогою сервісу GoGo. Все, що необхідно зробити – поставити оцінку та відзив водію після закінчення поїздки. Згодом, кожна нова поїздка буде базуватися лише на позитивних оцінках водіїв та їх автомобілів. Все дуже просто: якщо у водія кілька разів підряд була погана оцінка – він блокується сервісом і не доступний для надавання послуг перевезення.

Також творці приділили велику уваги розрахунку вартості поїздки. Сервіс оснащений вбудованим лічильником, котрий доступний як водію, так і пасажиру. Клієнт може попередньо обрахувати вартість, яка не стане сюрпризом в кінці поїздки.

Розробники безперервно працюють над втіленням нових технологічних та креативних ідей, котрі сприятимуть розвитку Вінниці. І пропонують вінничанам приєднатися до нового сервісу та робити місто кращим разом.

Додаток для смартфонів

Web-site

GoGo в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

VKПереглядів: 3793
Поширень: 0