5 квітня з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я студенти та викладачі коледжу провели Фестиваль ранкової зарядки та рухової активності «Рух заради здоров’я».

Всесвітній день здоров'я (на інших офіційних мовах ООН англ. world health day, ісп. Día Mundial de la Salud, кит. 世界卫生日, фр. Journée mondiale de la santé) відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року. Це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я і благополуччя людей.

День здоров'я у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

В Україні запропоновано відзначити цей захід організацією Фестивалю ранкової зарядки серед всіх верств населення у місцях масового відпочинку.

День здоров'я у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

Беручи участь у акції «Чисте місто», студенти коледжу завчасно впорядкували і прибрали прибережну територію річки Південний Буг - міського пляжу на вулиці Гонти. Набережна розташована поруч з коледжем, вона є улюбленим місцем для проведення навчальної, оздоровчої і фізкультурно-спортивної роботи для студентської молоді.

День здоров'я у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

Навчальний день понад 200 студентів коледжу розпочали з ранкової зарядки, отримуючи заряд бадьорості і наснаги. Для багатьох з них захід закріпить у свідомості потребу в систематичних заняттях фізичною культурою і спортом, адже саме ранкова зарядка є дієвим засобом покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму людини.

День здоров'я у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУПереглядів: 3449
Поширень: 0