Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету святкує своє 50-річчя. Урочистості відбулися у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М.Садовського 26 травня 2017 року.

З вітаннями і подарунками до ювілярів завітали представники органів державної влади: голова обласної державної адміністрації Коровій В.В., заступник Вінницького міського голови Якубович Г.А., заступник голови-директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Івасюк І.Д., заступник директора Департаменту освіти і науки Бачинський В.Г., депутат Вінницької обласної Ради Л.Станіславенко.

Дорогою звершень! Вінницькому торговельно-економічному коледжу КНТЕУ - 50!

Велика родина Київського національного торговельно-економічного університету з 19 навчальних закладів України на чолі з ректором університету, доктором економічних наук, професором, академіком Академії педагогічних наук  А.А. Мазаракі приїхала розділити свято та порадіти за успішний поступ Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Дорогою звершень! Вінницькому торговельно-економічному коледжу КНТЕУ - 50!

Вітання отримали від коледжів та технікумів Вінницької області, випускників коледжу, представників підприємств та організацій.

Дорогою звершень! Вінницькому торговельно-економічному коледжу КНТЕУ - 50!

Коледж пишається своїми  випускниками, які є головним мірилом якості роботи навчального закладу. Оваціями зустріли вітання фінансового директора Промислової групи «ViOil», генерального директора ТОВ «Вінницька промислова компанія», депутата Вінницької міської ради А.В. Власюк; заступника директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, Заслуженого працівника торгівлі Л.Ф. Перової, засновника та власника LuxuriCake О.Теслі.

Дорогою звершень! Вінницькому торговельно-економічному коледжу КНТЕУ - 50!

Свято-це завжди нагороди. Їх отримали викладачі та працівники коледжу. Успішним студентам коледжу вручили цінні подарунки в номінації «Кращий за професією», «Відмінник навчання», «Спортсмен року».

З великою цікавістю присутні переглядали фільм про ДОРОГУ ЗВЕРШЕНЬ Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, в якому згадалися роки становлення, основні віхи успішного зростання, директорів та працівників, які творили ім’я навчального закладу. Окремою сторінкою довжиною у 35 років в історії закладу був Степан Пилипович Стефаненко, який створив обличчя коледжу, як кращого вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації Вінниччини.

Дорогою звершень! Вінницькому торговельно-економічному коледжу КНТЕУ - 50!

Сучасного змісту та форм діяльності коледжу надала Валентина Євгеніївна Балицька, яка призначена директором в липні 2014 року. Вагомими стали здобутки коледжу останніх років: запроваджено ефективний освітній менеджмент, осучаснено матеріально-технічну базу, переобладнано кабінети, встановлено нове програмне забезпечення, колектив активно долучився до грантових програм та наукових проектів; розпочато міжнародне співробітництво, студенти стають призерами на всіх олімпіадах, конкурсах, спартакіадах, у яких беруть участь. Важливим результатом роботи колективу є ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК INTERNATIONAL RATING OF PRODUCTS AND SERVICES від 26 жовтня 2016 року згідно з критеріями Національного рейтингу якості товарів і послуг про визнання Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ «КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ 2016 року» та нагородження «ЗІРКОЮ ЯКОСТІ».

Дорогою звершень! Вінницькому торговельно-економічному коледжу КНТЕУ - 50!

ВІТАЄМО Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету з 50-річчям! Бажаємо і далі крокувати до рівня європейської освіти в творчій дружній родині однодумців!

Дорогою звершень! Вінницькому торговельно-економічному коледжу КНТЕУ - 50!Переглядів: 2984
Поширень: 0