15 липня 2017 року одне із передових та успішних підприємств України по виробництву автомобільної електроніки та світлодіодного освітлення – науково-виробниче підприємство «ВТН» відзначило свій 25-річний ювілей. «ВТН» є однією з небагатьох компаній, що займаються повним циклом виробництва – від лиття корпусних деталей до тестування всієї готової продукції.

З кожним роком підприємство набирає обертів та збільшує об’єми виробництва. Колектив компанії в праві пишатись обсягом роботи, проробленим за 25 років, і сьогодні впевнений у своїх силах та повний рішучості досягати нових вершин, вирішувати нові задачі.  

Всі досягнення підприємства — результат напруженої та наполегливої роботи десятків фахівців з унікальним досвідом і відданістю своїй справі. Зокрема, найбільша заслуга в роботі підприємства належить директору, Володимиру Павловичу Долуду, адже створити компанію такого масштабу під силу лише людині, що знає та любить своє діло, справжньому професіоналу.

25 років успіху компанії «ВТН»!

25 років — це тільки початок. У компанії «ВТН» переконані,  що наступні 25 пролетять так само швидко та продуктивно!Переглядів: 4037
Поширень: 0