МИ ВДЯЧНІ, ЩИРО ВДЯЧНІ і людям, і обставинам, що спричинили ПРИЄМНІ ПОДІЇ В "Дельфіні"!!

Наші випускники успішно стали студентами обраних ВНЗ; колектив поповнився новими талановитими вчителями; розпочалася співпраця зі Школою усного рахунку "Соробан"; гуртки німецької, американської англійської, арабської мови, Медіа-школа, студія малювання - наповнилися учнями; практичний психолог Олеся Амурова презентувала фантастичний новий кабінет; розпочато роботу Дитячого центру раннього розвитку "Ляля"; тренер і автор багатьох корисних занять психолог Світлана Рижак разом з колегами започаткувала неймовірний літній табір, а невтомна Наталя Демчук вже розпочала набір до Альтернативної Школи Вільного виховання.

Та це ще не все! Найголовніше: ми в котре переконалися - у нас найкращі учні та батьки, висококваліфіковані вчителі, турботливі вихователі та чудовий директор!

Прийом діток до садочка та гімзанії "Дельфін" триватиме до 14 вересня

І знову про приємні події! Адже через велику кількість дзвінків уже з 14 серпня ми готові зустріти всіх бажаючих навчатися в садочку та гімназії "Дельфін". Набір триватиме до 14 вересня. Єдине "але": в кожну групу садка та в кожен клас з 1-го по 10-й можемо зарахувати не більше 4-5 діток.

Запитуйте по тел.: 067-275-61-73, 0432-53-10-05.

Приходьте за адресами : В.Стуса,26 та Д.Майбороди,6 (бувша вул.Збишка).

Давайте створювати приємності разом!Переглядів: 2481
Поширень: 0