Вранці 29 вересня ПриватБанк відновив звичайний режим роботи Калинівського відділення. Як повідомила прес-служба банку, 7 банкоматів та 11 ТСО, розташованих у місті, функціонують без збоїв.

«На сьогодні в місті працює відділення тільки нашого банку, і ми обслуговуємо клієнтів у звичному режимі, – розказала Олександра Негода, керівник Калинівського відділення ПриватБанку. – Як і завжди наприкінці місяця, клієнти переважно оплачують комунальні платежі та здійснюють інші касові операції. Приміщення відділення не постраждало».

Варто зазначити, що 2 екіпажі служби інкасації Вінницької філії протягом першої доби виконували завдання безпосередньо в зоні НП в повному обсязі – процедури з обнулення та розінкасації відділення, розінкасації банкоматів і терміналів самообслуговування було виконано.

Нагадаємо, 26.09.17 о 22:00 у військовій частині Міністерства оборони, розташованій у Калинівці (30 км від Вінниці, населення 24 тис. жителів), сталася пожежа на складах боєприпасів, почався їх розліт після вибухів.

Через складну ситуацію населення міста було евакуйовано. Роботу Калинівського відділення ПриватБанку було зупинено, банкомати і ТСО розінкасовано. Об’єкти перебували під охороною Управління поліції охорони у Вінницькій області.Переглядів: 2637
Поширень: 0