Житлові питання завжди відносилися до категорії найбільш актуальних для населення, адже кожна людина мріє жити у власній квартирі з зручним плануванням і відмінною інфраструктурою.

Згідно думки Тимофія Гіренка, що займає посаду генерального директора Концерну «ПОДІЛЛЯ», з початку 2018 року слід чекати поступового зростання цін на житло.

Чи подорожчає первинне житло в 2018 році?

- Така тенденція прогнозована, адже ціни на будматеріали і паливо продовжують підвищуватися. Додатковим чинником, що підтверджує цей прогноз, вважають прийняття положення про підвищення рівня мінімальної зарплати. Оскільки на сьогоднішній день не існує жодної передумови до поліпшення ситуації на ринку нерухомості, подорожчання складових усіх етапів будівництва призведе до збільшення цін на нерухомість. В цілому ж аналітики ринку житла вважають, що в 2018 році можна прогнозувати зростання в розмірі 6%.

Чи подорожчає первинне житло в 2018 році?

Разом з цим генеральний директор Тимофій Гіренко підкреслив, що до кінця поточного року ціни на житло від Концерну «ПОДІЛЛЯ» залишаться незмінними.Переглядів: 3190
Поширень: 0