Ритм сучасного життя стрімко прискорюється, тому щоб гідно відповісти на найскладніші виклики, необхідно оперативно реагувати на будь-які зміни ситуації. Це твердження особливо актуально для трейдерів, що працюють на валютному ринку Форекс.

Саме з цієї причини програмне забезпечення, використовуване для торгівлі, постійно вдосконалюється, надаючи трейдеру все нові і нові можливості для миттєвого реагування на найменші зміни цін, для швидкого аналізу і оцінки ситуації. Крім того, з тієї ж причини розробляються платформи для сучасних смартфонів, які дають можливість стежити за подіями на ринку в будь-який час дня і ночі, проводити торгові операції, перебуваючи десь у дорозі або на основному місці роботи. До таких мобільних платформ відноситься і MetaTrader4 для операційної системи Android.

Переваги MetaTrader4 для смартфона

Використання мобільних версій MetaTrader4 відкриває перед трейдерами практично необмежені можливості для торгівлі. А скачать форекс платформу можна легко і просто. Встановлюючи цей додаток, ви отримуєте цілий ряд беззаперечних переваг:

  1. можливість працювати як з одним, так і відразу з декількома брокерами. Цим мобільна версія відрізняється від десктопної, яка може бути «прив'язана» лише до однієї компанії;
  2. відсутність необхідності весь час перебувати біля комп'ютера або постійно возити з собою ноутбук, що не завжди зручно. Хочете поїхати на дачу або на пікнік? Поєднайте приємне з корисним і відстежуйте курси валют, перебуваючи де завгодно;
  3. можливість налаштувати звукові сповіщення про ті чи інші події. Завдяки такій можливості, ви ніколи не пропустите важливі для себе зміни на ринку.

Функціонал торгової платформи для Android

Найважливіша перевага все ж полягає в тому, що смартфона версія за своєю функціональністю не поступається десктопній. Використовуючи її, ви отримуєте наступні можливості:

  • відслідковувати онлайн усі потрібні вам котирування валютних пар;
  • ведення торгових операцій прямо з цінового графіка;
  • використання всіляких ордерів. У тому числі і тих, які раніше були відкладені;
  • підтримка всіх торгових операцій без жодних відключень;
  • можливість швидко підняти історію операцій за будь-який встановлений користувачем період;
  • вже згадана вище можливість працювати з форекс брокером.

Крім того, програмне забезпечення MetaTrader4 для Android дозволяє користуватися всіма необхідними інструментами для технічного аналізу. До них можна віднести трендові індикатори і осцилятори, інтерактивні графіки з прокруткою і трансляцією даних в онлайні.

Чи варто встановлювати торговельну платформу MetaTrader4 на смартфон? На це питання можна дати однозначно позитивну відповідь. Особливо в тому випадку, якщо для вас життєво важливо своєчасно отримувати інформацію про останні події на валютному ринку Форекс і здійснювати операції, перебуваючи далеко від свого комп'ютера.Переглядів: 1537
Поширень: 0