Елегантний спектакль від зірок світового джазу незабаром у Вінниці!20 серпня в рамках проекту «Мистецькі вихідні» на Театральній площі відбудеться концерт зірок світового джазу Флоріана Демонсана (Франція) та Пако Серрано (Іспанія). Цей елегантний спектакль дарує атмосферу танго, трагічного кохання та гострого гумору.

Флоріан Демонсан відомий вінницьким прихильникам джазової музики як автор шаленого проекту «Пульчинелла». Проект було презентовано в рамках фестивалю «Міжнародні дні джазової музики у Вінниці» у 2008 році. Він викликав бурю емоцій, не залишивши жодного глядача байдужим. Віртуозність, відвертість, шалена енергетика та справжній французький шарм - все це лише слова, за Елегантний спектакль від зірок світового джазу незабаром у Вінниці!якими можна побачити справжню зірку.

Його партнером є Пако Серрано, який народився в Андалузії на півдні Іспанії. Зустріч цих митців подарувала життя багатьом творчим проектам. LA MALA CABEZA - нове творче дитя цього дуету. Музиканти запрошують глядачів до участі в дійстві. Артисти тонко грають на межі глибоких почуттів та усмішок.

Елегантний спектакль від зірок світового джазу незабаром у Вінниці!Проект вже було презентовано у Франції, Англії, Іспанії, Італії та Болгарії.

На передодні 16 фестивалю «Міжнародні дні джазової музики у Вінниці» Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля за підтримки Вінницької міської ради дарує справжній шедевр - музичний Етно - джаз спектакль, учасником якого стануть всі бажаючі.

Запрошуємо всіх 20 серпня на Театральну площу поринути в світ справжнього мистецтва о 18 год.

За несприятливих погодних умов концерт відбудеться у ККЗ «Райдуга».


Переглядів: 2911
Поширень: 0