Із Західної України дві вінничанки, Вікторія Рихлюк та Анастасія Андрійченко, привезли нагороди.

Кожна з них виборола ІІ премію у своїй віковій категорії з вокального співу на Міжнародному конкурсі-фестивалі сучасної пісні і танцю “Кришталеві ґрона”. Конкурс тривав з 24 по 28 серпня у місті Виноградів.

Обидві дівчини займаються у Вінницькій студії естрадно-джазового співу “Експеримент”. І Анастасія, якій лише сім років, і Вікторія, якій 19, завдячують педагогу Марині Мальцевій. Оскільки результатами своїми задоволені.

- Це один з найпрестижніших конкурсів, на який варто їхати. Його не можна порівнювати з телепроектом “Голос країни”. З-поміж 18 учасників тієї вікової категорії, у якій я змагалась, молодь віком від 16 до 23 років, 15 увійшло до фіналу. І всі були сильними і зважайте, що конкурсанти з інших країн. Я виступила з трьома піснями «Подаруй щастя», «Feeling good», «That’s up», - ділиться враженнями Вікторія Рихлюк. - До того ж під час конкурсу майстер-класи проводили професіонали зі складу журі.

Нагадаємо, що Вікторія Рихлюк брала участь у телепроекті “Голос країни”, а у Вінниці її знають ще й як переможницю “Міс Україна- Поділля”. Наразі дівчина навчається на останньому курсі Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д.Леонтовича, на вокальному відділі.

Найближчі плани дівчини – це вступ до ВУЗу і участь у другому сезоні проекту «Голос країни».

Довідка:
Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві ґрона” започаткований у 1999 році. Кожен рік конкурс збирає понад 350 учасників з різних куточків України та з-за кордону. До складу журі входять композитори, співаки, продюсери, педагоги, народні артисти з Казахстану, Грузії, Білорусі, України.


Переглядів: 5535
Поширень: 0