50 років улюбленій грі студентів усіх часів та, мабуть і народів, адже є КВН і у Ізраїлі, і пострадянських країнах, кажуть, що і до США добрався гумор з рідних просторів колишнього СРСР – святкували з гарним настроєм та новими байками про студентське життя у Вінниці.

А оскільки молодь найшвидше реагує на усі зміни, що відбуваються в місті та країні, то багато жартували про політичні негаразди, ціни та ...фонтан Рошен.

Жюрі у традиційному складі відзначило найкращі команди з справжніх вінницьких майстрів гумору та кмітливості – телевізійної команди КВК «Вінницькі перці» та команд: ВДПУ «Нас не догонят», «Збірної торгового» та «Збірної вінницького краю» і гостей з Хмельницького «Отдыхаем вместе». А хедлайнерами гри стали яскраві гравці з «VIP-Тернопіль», які своїм жартом про Вітю просто порвали зал та жюрі.

В результаті, головний приз – кубок чемпіонів 5 сезону КВН дістався «Збірній вінницького краю». Але спостерігаючи, як неохоче публіка залишила зал після гри, якими посмішками сяяли їхні обличчя, розумієш – КВН знову усіх поклав на лопатки, як робив це 50 років потому, як ще робитиме не один рік. Глядачі йшли і з їхніх вуст знову повторювались найулюбленіші жарти вечора.

Тож повторимо їх для вас і ми:

«-Теперь экскурсия по Виннице выглядит так:

-Экскурсовод: - Hello this is фонтан goodbye!»

Президент главі СБУ у «Skype»:

- Что у вас нового, над чем работаете?

- Мы поймали ведьму, можна мы ее сожжем?

- Я тебя сожгу! Пусть сидит!

«-Здарова парни!

-Здарова.

-Как там дела, что нового в Виннице?

-Та всё супер, вот построили самый лучший в Европе фонтан!

-А как жизнь?

-Да не фонтан»

То що життя було якраз фонтан, бажаємо КВНу з його жартами, гумором та піснями жити довго та щасливо в шлюбі з глядачами ще наступні 50 років, і ще 50 раз по 50.


Переглядів: 4955
Поширень: 0