Під Немировом пройшов зимовий фестиваль лендарту “Аплікація духу. Міфогенез —2012”, на який зібралось більше 30-ти лендардистів з Республіки Польща і України.

Що цікаво, до найдовшого об’єкту лендарту на фестивалі доклався Дамян Чарчинський, віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці. Разом із трьома польськими художниками він чаклував над 42 метрами помаранчевої тканини, яка стала об’єктом лендарту “Іскра духу”, - розповів організатор і куратор фестивалю “Міфогенез - 2012” Олександр Нікітюк.

- Об`єкт розтягнувся на 200 метрів поля і виглядав масштабним символом імпульсу народження ідей. Віце-консул працював, закачавши рукави. Я взагалі був здивований його завзятістю. Потім ввечері все це підпалили і утворився справжній ефект іскри. Він мені нагадав, як у 2008 році заступник начальника обласного управління у справах сім’ї і молоді Наталя Богданова допомагала художнику Мирославі Вайді зі Львова, яка теж робила власний об’єкт.

Нагадаємо, що фестиваль проходив 25-26 лютого на території Немирівського скіфського городища.

Тетяна Саєнко з міста Київ за допомогою лаконічної геометричної лінії показала змію із назвою.

Поліна Курбакова і Юлія Бикова “зшили полотна снігу”.

Євген Мануїлов, “ветеран Міфогенезу”, забивав колоди в дно річки Мирки, а потім їх фарбував і “обмотував” фольгою.

Так, за словами Олександра Никитюка, учасники створювали візуалізацію власного міфу.

У вечірній час Даша Зубєнко із двома учасницями київської артгрупи “Firefly Effect” влаштували вогняний перфоманс, присвятивши його МаслянійПереглядів: 4635
Поширень: 0