Концерн Поділля

Змагання відбувались в номінаціях сольний спів (естрадний та класичний вокал), «Музично-теоретична Олімпіада» (за фахом сольфеджіо), «Дитячі ансамблі малої форми» (струнні, духові та ударні інструменти), сольні програми дитячих хорових колективів.

Загальна рейтинг переможців інших номінації конкурсу сьогодні виглядає наступним чином:

В номінації «Сольні програми дитячих хорових колективів»

Хори старших класів

І м. ДМШ №1 (керівник Гапоненко Ганна)

ІІ м. ДШМ (керівник Дубецька Тетяна)

ІІ м. ДМШ №2 (керівник, Заслужений працівник культури України, Волков Віктор)

 

Хори молодших класів

І м. ДМШ №1 (Гапоненко Ганна)

ІІ м. ДШМ (Осадчук Н.)

ІІІ м. ДМШ№1 (Костенко Людмила)

Спеціальний приз конкурсу - хор перших класів ДШМ (Гущіна Ірина)

В номінації «Вокал», категорія «Естрадний спів»

молодша група:

І м. Стінянський Назарій ДШМ «Вишенька»

Куколевський Вадим ДШМ «Вишенька»

ІІ м. Рабчук Олеся ДШМ «Вишенька»

ІІІ м. Слободянюк Ангелина ДМШ№1

середня група:

І м. Козак Валентина ДШМ «Вишенька»

ІІ м. Перестяк Катерина ДМШ№1

ІІІ м. Білоконь Анна ДШМ

Орищук Любов ДМШ№1

старша група:

І м. Куколевська Марія

ІІІ м. Буханова Анна

В номінації «Вокал», категорія «Класичний спів»

молодша група:

І м. Хмельовська Юлія

ІІ м. Діденко Вікторія

ІІІ м. Дорош Марія

Старша група:

І м. Багрій Юлія

ІІ м. Ковалевська Настя

В номінації «Музично-теоретична Олімпіада», категорія «Сольфеджіо»

І м. Загребельна Наталя – ДМШ №1

Шейко Сергій – ДМШ №1

ІІ м. Шейко Ігор – ДМШ №1

ІІІ м. Тищенко Сергій – ДШМ

В номінації «Дитячі ансамблі малої форми», категорія «Духові та ударні інструменти»

І м. ансамбль ударних інструментів ДМШ №2 (керівник–Боровський Олександр)

ІІ м. квартет мідних духових інструментів ДМШ №2 (керівник – Ярошенко Сергій)

ІІІ м. ансамбль саксофоністів ДМШ №1(керівник Степанчук Віктор)

ансамбль дерев’яних духових інструментів ДМШ № 2 (керівник Александрук Тетяна)

В номінації «Народні інструменти» «бандура», вокал

молодша вікова категорія

І м. Савчук Ольга – студія ВУКіМ ім.М.Леонтовича

ІІ м. Присяжнюк Мирослава – ДМШ№2

Петровська Марія - ДШМ

ІІІ м. Любчик Катерина – ДМШ№2

Малюта Анна – ДШМ

середня вікова категорія

І м. Гнатюк Ірина – ДМШ№1

ІІ м. Верба Максим – ДМШ№2

ІІІ м. Клітинська – ДШМ

старша вікова категорія

І м. - Голуб Юлія – ДМШ№1

ІІ м. – Багрій Юлія - ДШМ

ІІІ м. – Загребельна Наталія – ДМШ№1

В номінації «Народні інструменти «бандура», інструменталісти

молодша вікова категорія

ІІ м. Любчик Катерина – ДМШ№2

ІІІ м. Сулима Богдана - ДШМ

середня вікова категорія

І м. Бевз Яна - ДШМ

ІІ м. Просянюк Катерина - ДШМ

ІІІ м. Гуменюк Яна – ДМШ№2

старша вікова категорія

І м. Коваль Ганна - ДШМ

ІІ м. Франкова Юлія - ДШМ

В номінації «Дитячі струнні квартети»

І м. квартет молодших класів ДМШ №1 (керівник Громова Людмила)

ІІ м. квартет старших класів ДМШ №1 (керівник Громова Людмила)

ІІІ м. квартет старших класів ДМШ №2 (керівник Подгурська Олена)

ІІІ м. – квартет молодших класів ДМШ №2 (керівник Кременюк Наталя)

Хочеться побажати юним музикантам натхнення та наснаги, творчих досягнень та яскравої долі митців, які б своїми досягненнями славили ім’я нашого рідного міста.

На всіх переможців та учасників чекають гарні призи від міського голови - від музичних інструментів для солістів до спеціальних подарунків для колективів.


Переглядів: 6794
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр