"Барвінкове кружало " ділиться враженнями з мером Володимиром Гройсманом7 травня міський голова Володимир Гройсман зустрівся із представниками танцювальних колективів-учасників VII Міжнародного дитячого фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Діти з Ізраїлю, Грузії, Польщі, Китаю, Словаччини та Російської Федерації розповіли меру Вінниці про свої враження, які вони отримали від виступів своїх ровесників, від фестивалю та від подільської столиці в цілому.

За сталою традицією на початку травня вінничани мають нагоду познайомитись із культурою та народними танцями різних країн під час Міжнародного дитячого фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Щороку до обласного центру приїжджають народні колективи із Польщі, Китаю, Білорусії, Грузії та багатьох інших країн, аби продемонструвати широкому загалу свої таланти та познайомитись із творчістю своїх ровесників. Крім того, учасники фестивалю щороку беруть участь у заходах, присвячених Дню Перемоги. Колективи різних країн вшановують пам\'ять визволителів біля Меморіалу Слави у сквері Козицького, після чого проходять у народних вбраннях центральною вулицею міста разом із ветеранами Великої Вітчизняної війни та громадськістю міста, а також презентують свої номери прямо під відкритим небом.

"Барвінкове кружало" ділиться враженнями з мером Володимиром ГройсманомТакож, вже традиційно, учасники «Барвінкового кружала» зустрічаються із міським головою Володимиром Гройсманом, аби поділитися враженнями від фестивалю та від Вінниці загалом. На початку зустрічі діти були дещо сором\'язливими. Втім, після знайомства із мером Вінниці юні таланти стали більш відкритими та сміливішими, а коли розповідали про те, яке враження справили на них вінничани та місто, емоції «били ключем». Загалом, зустріч проходила у дружній, невимушеній атмосфері.

«Ми у Вінниці вже втретє, - розповідає учасниця хореографічного ансамблю «Сударушка» (м. Воронєж, Росія) Наталя, - Але кожного разу приїжджаємо до вашого міста із задоволенням. Ми вражені гостинністю вінничан, які радо нас зустрічають, ваше місто дуже яскраве, чисте та затишне, тут дуже гарно».

"Барвінкове кружало" ділиться враженнями з  мером Володимиром ГройсманомПредставники дитячого фольклорного ансамблю «Vienok» (м. Братислава, Словаччина) розповіли, що у Вінниці вперше, втім в захваті від вінничан та краси обласного центру. А учасники дитячого ревю «Sylaba» (м.Вишкув, Польща) запросили дітей із вінницького «Барвінку» на святкування дня свого міста. Ділились враженнями від першого дня фестивалю «Барвінкове кружало» і учасники фольклорної танцювальної групи «JAFFRA» (м. Ібіллін, Ізраїль), «МАНГІ» (м. Тбілісі, Грузія). А учасникам танцювального колективу палацу дитячої творчості м. Чунцин (Китайська Народна Республіка) дуже сподобались квітучі дерева та яскрава зелень, а також чисті вулиці та привітні мешканці. Діти також висловлювали вдячність за організацію фестивалю, за можливість відвідати Вінницю та спілкуватися із учасниками з інших країн, а також дарували очільнику міста пам\'ятні сувеніри, з якими пов\'язана історія їхніх країн.

"Барвінкове кружало" ділиться  враженнями з мером Володимиром ГройсманомПро візит до Вінниці талановитим дітям нагадуватимуть не лише емоції та спогади, а і пам\'ятні подарунки від мерії. «Ми раді вітати вас у нашому місті, - зазначив під час зустрічі міський голова Володимир Гройсман. - Цьогоріч ми вже всьоме проводимо Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало», і приємно те, що кожного року географія країн-учасниць розширюється. Цей фестиваль не лише культурне свято, під час якого мешканці та гості нашого міста можуть ознайомитись із культурою та народними танцями інших країн, це також гарна нагода для дітей розширити коло друзів. Мені відомо, що по завершенню фестивалю діти знаходять один одного у соціальних мережах, продовжують спілкуватися за допомогою Всесвітньої мережі, а також приїжджають один до одного у гості. Тому я глибоко переконаний, що вінницький фестиваль «Барвінкове кружало» вже має велику кількість друзів у різних куточках світу».
 Переглядів: 4725
Поширень: 0