Вперше в Україні 28-30 серпня 2012 на території колишнього аеродрому "Калинівка" (Вінницька область) пройде грандіозний музичний фестиваль "Woodstock.UA" або “WOODSTOCK UKRAINE”. Рок-фестиваль є аналогом польського фестивалю "Woodstock", який діє з 1995 року. Український фестиваль організовано з метою розвитку благодійних дійств і збору коштів зокрема на інсулінові помпи.

За попередньою інформацією організаторів - Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця" - до Вінницької області приїдуть музичні гурти з України, Польщі і Естонії у стилях етно, фольк та метал. Уся програма доволі насичена, оскільки на кожен виступ виділяється близько 30 хвилин. Одними з хедлайнерів вечора заплановано виступ Кузьми.

Вхід на фестиваль для усіх абсолютно безкоштовний, так як і виступи гуртів — музикантам оплачується лише дорога.

- Територія наметового містечка для тих, хто зареєструвався попередньо буде охоронятись, - розповідає керівник центрального офісу Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця" Світлана Губар. - Якщо людина реєструвалась на сайті фестивалю і отримала електронний квиток, то зможе поставити намет на території, що охороняється.

Окрім музичного дійства організатори обіцяють ярмарок-продаж творів мистецтва. За попередніми даними, оплата за місце-продаж триденного фестивалю 600-700 гривень.

Вінницький фестиваль обслуговуватимуть близько сотні волонтерів.

За паркування машин відвідувачі платтимуть 20 гривень на добу. А проживання у VIP-наметах, по 8-10 осіб, становитиме від 50 до 70 гривень за три дні.

Для учасників заходу буде обладнано спортивні майданчики, пляжну територію, медичний пункт, санітарні зони, заклади громадського харчування та інше. Детальнішу інформацію читайте тут: http://www.woodstock.in.ua/about.html

Графік виступів   гурти з України, Польщі та Естонії

 
28.08.2012 Вівторок
29.08.2012 Середа
30.08.2012 Четвер
16.05
 
Grimfaith
(Київ)
Shamaya Music Band
(Київ)
Cherry-merry
(Миколаїв)
16.40
SA/BO
(Київ)
Route 17
(Бердянськ)
Dimicandum
(Київ)
17.15
(Київ)
“Switch On The Light”
(Київ)
„Sacred Sun”
(Суми)
17.50
Веремій
(Київ)
DK Dance
(Суми)
Історія
(Севастополь)
18.25
Ленивый день
(Одеса)
Тайны третей планеты
(Дніпропетровськ)
Пила
(Бердянськ)
19.00
Jacuzzi-fam
(Дніпропетровськ)
April
(Донецьк)
ДримбаДаДзига
(Київ)
19.35
Epolets
(Одеса)
The SandStones
(Київ)
ГАВРИК
(Львів)
20.10
Скрудж
(Чернігів)
We Are!!
(Харків)
„Danger post
(Запоріжжя)
20.45
Унабі
(Запоріжжя)
Мартові
(Вінниця)
„Farbn lehre
(Польша)
21.30
стонія)
Carrantuohill 
(Польша)
Otorwalds
(Київ)
22.15
ТаРута
(Київ)
Антитіла
(Київ)
Mech (Польша)
23.00
МЕД ХЕДС
(Київ)
KOZAK SYSTEMS
(Київ)
СКРЯБІН
(Київ)

 

Довідка:

Перший рок-фестиваль "Вудсток" під гаслом "Любов-Дружба-Музика" відбувся у 1969 році у США.

У 1995 році для волонтерів польської акції “Великий Оркестр Святкової допомоги” був організований фестиваль під назвою “Зупинка WOODSTOCK”. Відтоді він проходить щорічно. Організатори позиціонують польський Вудсток як “найбільший у Європі фестиваль під відкритим небом”.

У 2011 році в польському Вудстоку взяли участь близько 750 000 чоловік. Аналогічний до польського вперше на Україні пройде український “Woodstock.UA”. Його організатори - Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до Серця”, при активній допомозі польської фундації “WOSP”, переносить європейські цінності на ґрунт України з метою віддячити своїм волонтерами за сумлінну співпрацю з фондом по збору коштів. Їх витратили на медичне обладнання для дітей та дитячих лікарень.Переглядів: 5754
Поширень: 0