Починаючи з цього року, «Різдвяна зірка» проходить за підтримки Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.

Фестиваль-конкурс уже став невід’ємною частиною культурного простору нашого краю, а завдяки підтримці його державними структурами та меценатами міста створюються унікальні умови не лише для продовження кращих мистецьких традицій Поділля, але й для розширення його географічних кордонів.

Виставка представляє кращі дитячі роботи, що пройшли два відбіркові конкурсні тури на місцях і розкривають зміст запропонованих тем – «Новорічний подарунок», «Різдвяні мрії».

Учасники фестивалю – талановиті діти, представники загальноосвітніх та художніх шкіл, шкіл естетичного виховання, творчих студій, майстерень м. Вінниці та Вінницької області – напрочуд тонко відчули дух свят, що наступають та творчо й оригінально підійшли до створення малюнків, збагатили їх пейзажами сучасних урбаністичних міст, наділили персонажі рисами відомих книжкових та мультиплікаційних героїв.

Цього року змінено формат присудження нагород. Експертна рада, до складу якої увійдуть відомі вінницькі художники, мистецтвознавці, визначить серед учасників володарів спецпризів та Гран-прі, розподілять І, ІІ, ІІІ місця у кожній з трьох вікових категорій, а також назвуть переможців у десяти номінаціях.

Організатори дитячого фестивалю – і Вінницький обласний художній музей, і співзасновник, департамент культури Вінницького міськвиконкому – запрошують бажаючих відвідати виставку та сподіваються, що роботи талановитих юних художників створять незабутню передноворічну атмосферу і залишать у кожного теплі спогади.

Представлення художньої виставки учасників обласного дитячого фестивалю-конкурсу візуального мистецтва «Різдвяна зірка» відбудеться 27.12.2012р. о 16:00.Переглядів: 4299
Поширень: 0