концерт від викладачів Вінницької школи мистецтв "Вишенька"

Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька» продовжує святкувати свій ювілей, даруючи яскраві концерти всім, кому близький світ мистецтва. На цей раз у залі Вінницької обласної філармонії відбувся звітний концерт справжніх професіоналів - викладачів школи мистецтв «Вишенька». Саме вони навчають та плекають юні таланти, перетворюючи їх на справжніх зірок.

концерт від викладачів Вінницької школи мистецтв "Вишенька"

У школі трудиться молодий творчий колектив однодумців. Робота колективу школи та окремих викладачів була неодноразово відзначена грамотами та дипломами Міністерства культури України, Вінницького обласного управління культури та Вінницької міської ради.

концерт від викладачів Вінницької школи мистецтв "Вишенька"

Програма ювілейного концерту «Весняний настрій» була надзвичайно насиченою та яскравою. У виконанні струнного квартету школи, фольклорного ансамблю «Вишенька-черешенька» (керівник Лідія Писарська), естрадного ансамблю «Cherry-jam» (керівник Антоніна Кірпічнікова), вокального ансамблю «Sing» (керівник Інна Пелиховська) та оркестру народних інструментів (керівник Володимир Заїчко) прозвучали народні, класичні, джазові та естрадні номери. Під час концерту виконувались твори таких відомих авторів як: В. А. Моцарт, М. Равель, А. П\'яццолла та В. Семенов. Запальними та пристрасними були єврейські та українські танці, представлені викладачами хореографічного відділення. А зіркою програми стала постановка уривків з рок-опери «Моцарт» та з мюзиклу «Чикаго» у яскравому виконанні викладачів вокального та хореографічного відділів.

концерт від викладачів Вінницької школи мистецтв "Вишенька"

Високоосвічені викладачі школи, продемонструвавши свій професіоналізм, ще раз довели своїм вихованцям та їх батькам, що школа мистецтв «Вишенька» - один з найкращих мистецьких навчальних закладів міста. Педагоги школи з великою енергією та наполегливістю працюють над вихованням майбутнього покоління професійних музикантів, танцюристів, художників. За десять років існування школи самовідданою працею колективу зроблено великий внесок у справу виховання вінницької молоді.

концерт від викладачів Вінницької школи мистецтв "Вишенька"Переглядів: 6798
Поширень: 0