Концерн Поділля

Не дивлячись на літню спеку, канікули та подорожі на море, загальноміський конкурс «Творча Битва районів 3» продовжує свою подорож по мікрорайонам міста. На цей раз, 17 серпня, організаційна група конкурсу завітала в мікрорайон Київська. На майданчику біля бібліотеки №12 свої таланти демонстрували лише 4 учасники. Але підтримка у них була досить відчутною, не дивлячись на те що за 15 хвилин до початку конкурсу на майданчику нікого не було. Ціла армія молодих батьків з колясками та дітей вболівали за своїх співмешканців.

"Творча битва районів" Вінниця

Другий ведучий конкурсу Денис, весело почав битву і святковий настрій закрутив майданчик. З учасниками конкурсу, які співали та розповідали гуморески, ведучий познайомився поближче і дізнався, що їх особисті досягнення різноманітні: від гри на скрипці та фортепіано до перемог у міських олімпіадах з математики.

"Творча битва районів" Вінниця

Поки журі вирішувало, хто ж учасників вартий захищати свій район у фіналі конкурсу, ведучий провів конкурс на «Кращого танцюриста» та «Кращого знавця біографії Т.Г.Шевченка». Останній конкурс був проведений не випадково, адже бібліотека-філія №12 це бібліотека ім.. Тараса Григоровича Шевченка. На здивування та велику гордість, вінничани одразу відповіли на питання та отримали цікаві призи від спонсорів конкурсу.

"Творча битва районів" Вінниця

За результатами конкурсу, у фінал, який відбудеться 31 серпня на майдані Незалежності, від мікрорайону Київська вийшли:

  • Новоселецька Дар’я – вокал
  • Маняк Денис – читання гуморесок.

"Творча битва районів" Вінниця

"Творча битва районів" Вінниця

Запрошуємо усіх, хто ще не встиг прийняти участь у відбіркових турах конкурсу до міського Палацу мистецтв «Зоря» 25 серпня 2013 року о 18.00 год., де відбудеться останній тур перед великим фіналом.Переглядів: 2844
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр