Хор «Чернівці» та його чарівна диригентка відвідають ВінницюЦей музичний колектив було засновано у 1993 році. Віднедавна хор можна називати молодіжним та новаторським, адже кілька років тому відбулась атестація колективу і за конкурсним відбором оновили його склад.

Його учасники зараз – студенти училища мистецтв імені С. Воробкевича і кафедри музики Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича. На посаду художнього керівника і диригента дирекція тоді ж запросила молоду випускницю диригентсько-хорової кафедри і оперної режисури Національної музичної академії України Надію Селезньову.

Кажуть, що мистецький колектив мусить попрацювати деякий час, щоб досягти належного звучання і створити свій неповторний репертуар. Молодим буковинським хористам це вдалося зробити за дуже короткий час.

Зараз у репертуарі Академічного камерного хору «Чернівці» понад 70 творів — від серйозної, класичної до легкої музики, до естрадного аранжування.

Надія Селезньова каже, що її ціль - показати хоровий колектив якомога більш багатогранним. Отже, «Чернівці» виконують універсальну хорову програму, що включає в себе твори різних епох та різних напрямків. В репертуарі хору духовна музика, класика, старовинна музика, народні пісні, а також легка та сучасна музика у цікавому аранжуванні. Приходьте слухати!

Хор «Чернівці» та його чарівна диригентка відвідають Вінницю

Хор «Чернівці» та його чарівна диригентка відвідають Вінницю


Переглядів: 4560
Поширень: 0