Кольори Шевченківської долі» став справжнім бенефісом заслуженої артистки України Ірини Швець. Вона написала сценарій та виконала моновиставу «Така її доля», в яку увійшли фрагменти симфонічних творів Бориса Лятошинського, романси Кирила Стеценка, Якова Степового, Левка Колодуба.

Неперевершена Ірина Швець презентувала моновиставу за Т. Шевченком

Пані Ірина вийшла на сцену у вишитій свитці та хустці. Музичні твори співачка виконувала у супроводі Академічного камерного оркестру «Арката» (художній керівник та диригент — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков). Уривки з «Катерини» співачка виразно декламувала між творами, на одному диханні, з неймовірною артистичністю, демонструючи неабияку акторську та виконавську майстерність. Музично-поетичний вечір тривав більше години, і весь цей час Ірина Швець відтворювала долю та переживання нещасної Катерини у романсах та віршах, що лились єдиною піснею, піснею Тараса Шевченка.

Неперевершена Ірина Швець презентувала моновиставу за Т. Шевченком

У Шевченка трагедія покритки розкривається як наслідок соціальних взаємин у суспільстві та конфлікту національно-етичних світоглядів. Цю гаму переживань та почуттів вінницька співачка втілила неперевершено, переходячи від співу до декламації та не порушуючи при цьому загального настрою моновистави.

Неперевершена Ірина Швець презентувала моновиставу за Т. Шевченком

Справжнім подарунком до Дня народження Кобзаря став цей музично-поетичний вечір втілений найкращими вінницькими музикантами. Так завершився музичний фестиваль-форум присвячений 200-річчю Тараса Шевченка «Кольори Шевченківської долі».

Неперевершена Ірина Швець презентувала моновиставу за Т. ШевченкомПереглядів: 4864
Поширень: 0